Sayfa 362/612 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    bu kağıda eskiden girseydim ben de aşırı öfkeli olurdum. ama yine de bu saatten sonra olumlu olunmalı. niye? 195 dönümlük spa arsası.. bi proje geliştirilse ne kadar etki eder? poliport.. yatırımları bitince bilançoya katkısı ne? ederi ne? pendik arsasında geliştirilecek proje? bilançoya etkisi ne? boya, kimya yatırımları.. son çeyrekte liman ve kimyadan çok güzel favök geldi. bu çeyrek de devam eder umarım.

Faaliyet raporlarında 2016 yılına kadar "bu arazi üzerinde sağlık turizmine yönelik olarak SPA merkezi kurulması planlanmakta ve bu doğrultuda inşaat firmalarıyla görüşmeler devam etmektedir" ifadesi varmış. 2017de bu çıkartılmış. bu konuda da düşünce var demek ki.

şirkete tüm bunlar sorulmalı. neden harekete geçilmiyor sorulmalı. biz burada birbirimizi yiyene kadar yönetime sormalıyız. ayrıca tüm bunlar sadece bize para kazandırmaz. şirketin ederine etkisi çok büyük olur.

pendik arsasında proje geliştirilmesini herhalde bizden çok ziya yılmaz ve polisan istiyordur. polisan sanki atıl bir kit gibi. kabuk değiştirmesi dinamik olması lazım. fırsatları daha hızlı biçimde değerlendirmesi harekete geçmesi lazım.

tahtacı bunlara mani olamaz.

daha önceki batıçim olayında yönetrim borsanın en sağlam kağıdını iki yanlış hamlede batık duruma getirdi demiştim. birincisi 2008 ya da 2009da alınan çede rağmen yatırıma 2013te başlaması ve yatırımın 2018de bitirilmesi. eğer yatırıma hemen başlanıp 2013te bitirilseydi batıçim bugün el değiştirmemiş olurdu. ikincisi yüzde 16 verimlilikle çalışan kovada 2 ile yanlış zamanda yanlış enerji yatırımları. 56 milyon dolar çöpe atıldı. polhonun beklentisi tabii ki satış değil. olay yanlış anlaşılmış. yönetim kulak tıkamamalı. ego olmamalı. her b.ku bilirim havasında olmamalılar. dinlemeliler. bu konuda da sıkıntı yok.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    bu kağıda eskiden girseydim ben de aşırı öfkeli olurdum. ama yine de bu saatten sonra olumlu olunmalı. niye? 195 dönümlük spa arsası.. bi proje geliştirilse ne kadar etki eder? poliport.. yatırımları bitince bilançoya katkısı ne? ederi ne? pendik arsasında geliştirilecek proje? bilançoya etkisi ne? boya, kimya yatırımları.. son çeyrekte liman ve kimyadan çok güzel favök geldi. bu çeyrek de devam eder umarım.

Faaliyet raporlarında 2016 yılına kadar "bu arazi üzerinde sağlık turizmine yönelik olarak SPA merkezi kurulması planlanmakta ve bu doğrultuda inşaat firmalarıyla görüşmeler devam etmektedir" ifadesi varmış. 2017de bu çıkartılmış. bu konuda da düşünce var demek ki.

şirkete tüm bunlar sorulmalı. neden harekete geçilmiyor sorulmalı. biz burada birbirimizi yiyene kadar yönetime sormalıyız. ayrıca tüm bunlar sadece bize para kazandırmaz. şirketin ederine etkisi çok büyük olur.

pendik arsasında proje geliştirilmesini herhalde bizden çok ziya yılmaz ve polisan istiyordur. polisan sanki atıl bir kit gibi. kabuk değiştirmesi dinamik olması lazım. fırsatları daha hızlı biçimde değerlendirmesi harekete geçmesi lazım.

tahtacı bunlara mani olamaz.

daha önceki batıçim olayında yönetrim borsanın en sağlam kağıdını iki yanlış hamlede batık duruma getirdi demiştim. birincisi 2008 ya da 2009da alınan çede rağmen yatırıma 2013te başlaması ve yatırımın 2018de bitirilmesi. eğer yatırıma hemen başlanıp 2013te bitirilseydi batıçim bugün el değiştirmemiş olurdu. ikincisi yüzde 16 verimlilikle çalışan kovada 2 ile yanlış zamanda yanlış enerji yatırımları. 56 milyon dolar çöpe atıldı. polhonun beklentisi tabii ki satış değil. olay yanlış anlaşılmış. yönetim kulak tıkamamalı. ego olmamalı. her b.ku bilirim havasında olmamalılar. dinlemeliler. bu konuda da sıkıntı yok.
    bahmet, ne güzel araştırıp yazmışsınız. Bunu neden hep küçük yatırımcılar görüyor.Bu kurumsalların ve speklerin bunlardan neden haberi yok. Bu polhonun fiyatına bunlar neden yansımıyor. neden 260 milyonluk 2021 karı hisseye hareket getirmedi.Ve bugün endeks artı olmasına rağmen polho neden aşağı salınıyor. Bunlar neden yıllardır aynı oluyor.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Bahmet ortak senin iyi niyetini anlıyorum yalnız bu tahtayı yapan patrondan izinsiz mi bu işleri yapıyor? 60 cente mal satan patron 20 cente neden geri alım yapmıyor? Küçük yatırımcı mağdur oldu şirket yerinde parada kazanıyor tek kaybeden küçük yatırımcı eriyen tasarrufları bunun cvp yok?

4.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Bahmet ortak senin iyi niyetini anlıyorum yalnız bu tahtayı yapan patrondan izinsiz mi bu işleri yapıyor? 60 cente mal satan patron 20 cente neden geri alım yapmıyor? Küçük yatırımcı mağdur oldu şirket yerinde parada kazanıyor tek kaybeden küçük yatırımcı eriyen tasarrufları bunun cvp yok?
    balmet, bu yoruma bi cevabınız varmı?

Hisse başlığında karşılıklı tartışmayın , özelden sorununuzu çözün..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. MASKOT, Birileri ile forumdan yada telefonla tartışmanın kavğa etmenin kime ne faydası olacak. telefonda yada forumda biri diğerine hakaret ederse,diğeride ona aynı oranda yada misliyle cevap verecek. Buda sorunu çözmeyecek. Bence sorunu çözmenin en iyi yolu yüz yüze konuşmakla olandır. gerçi sen ne anlarsınki, anlaman için anca adam olman lazım. sende boş tenekesin birilerinin konusunun arkasına takılan boş teneke. senin yine kıçın kaşınmış ama daha öncede söyledim. Hangi ilde bulunuyorsan,o ilin Belediyesine başvur.

7. Taban olsa daha iyi olacakmış iyi alırdık.

3.04 e yazdım gelmedi istediğim trende girer ins ( dusus) buralardan maliyetleniriz...bugunde 6500 lot aldık devamı yarına ins...ytd

Sayfa 362/612 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •