Sayfa 317/612 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Tamam şimdi baktım manisadaki 8 milyona sattılar diye hatırlıyorum galiba Balıkesir de varmış evet. Polisan kimya bünyesindeymiş.
    Ama yazıda şüpheli bir nokta vardı böyle üstün körü geçilmiş hatta arayıp sormuştumda neyse lazım olunca tekrar bakarım
    Hah şöyle bilgi paylasin bilgi bilgi boş gevezelik etmeyin. Bende unuttuğum yanlış hatırladığım yerleri düzelteyim.

2. Geçmişteki şaibeli veya en azından büyük soru işaretleri barındıran konuları gündem yapmak gereksiz/faydasız değil , aksine çok gereklidir. Bunları gündem yapmaya devam edeceğiz ki şirketi yönetenler küçük hissedarların yapılan işlemleri sorguladığını anlasın, belki biraz kendilerine çeki düzen verirler , böyle gizli kapaklı bedavaya yer/varlık satmazlar bir daha.
    Genel kurula katılabilirsem ısrarla bu konuyu soracağım.

3.  Alıntı Originally Posted by Hotas Yazıyı Oku
    Geçmişteki şaibeli veya en azından büyük soru işaretleri barındıran konuları gündem yapmak gereksiz/faydasız değil , aksine çok gereklidir. Bunları gündem yapmaya devam edeceğiz ki şirketi yönetenler küçük hissedarların yapılan işlemleri sorguladığını anlasın, belki biraz kendilerine çeki düzen verirler , böyle gizli kapaklı bedavaya yer/varlık satmazlar bir daha.
    Genel kurula katılabilirsem ısrarla bu konuyu soracağım.
    Kağıt kalem almayı unutmayın yanınıza buraya onların verdiği cevaplarını yazmanızı bekliyecegim. Özellikle satılan araziler konusunda ;)

4. Bakın soru sormayın demiyorum güzel sorular varken sizi gecistirecek soruları sormayın yada daha sonra sorun. Soru 1) şirket ortaklarından hisse satışı devam edecek mi? Soru 2) Pendik Kavakpınar arazisinin Dap Yapı ile yapılan anlaşmanın süresi var mı? Teslim tarihi ne zaman? İlk iki sorunuz bu olsun bence. Bunlar terletir.
    Diğerlerine :
    alıcı çıkmadı satışa koyduk alan olmadı. poliport a bulursak yabancı ortak neden olmasın olabilir tabi ki ama bizi bir basamak yukarı çıkartacak bir ortak olmalı, dusuk fiyat konusunda da halka açık bir şirketiz hisseye talep gelmiyorsa bizim yapacağımız bir şey yok fiyatı piyasa belirliyor yoksa şirketimiz iyi karlı bir şirket dış dünya malum sıkıntılar var vs vs.

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Tamam şimdi baktım manisadaki 8 milyona sattılar diye hatırlıyorum galiba Balıkesir de varmış evet. Polisan kimya bünyesindeymiş.
    Ama yazıda şüpheli bir nokta vardı böyle üstün körü geçilmiş hatta arayıp sormuştumda neyse lazım olunca tekrar bakarım
    Hah şöyle bilgi paylasin bilgi bilgi boş gevezelik etmeyin. Bende unuttuğum yanlış hatırladığım yerleri düzelteyim.
    Valla burda kapa bilebakmadan boş gevezelik yapan kişi sizmişsiniz gibi geliyor bana. Arsa mevzusunu ben açtım. Ordaki mesele gk da verilecek saçma cevaplar için ne yapılabilir mevzusuydu. Hoş cevap da alamadım bunca şeyin içinde. Neyse artık…

6. O kap yaklaşık 1 yıl öncenin kap i ben o kapı çok iyi okudum siz o zamanlar kap bile okumaktan acizken okudum.. üstteki yazımda da yazdım yanlış hatırlıyor olabilirim diye 1 yıldır hisseye bakmıyorum. Ben bir yılda 10 larca şirket inceliyorum olabilir karıştırmis olabilirim.yazimda yanlış biliyorsunuz diye bir şey yazmadım neyse kolay gelsin size

Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Valla burda kapa bilebakmadan boş gevezelik yapan kişi sizmişsiniz gibi geliyor bana. Arsa mevzusunu ben açtım. Ordaki mesele gk da verilecek saçma cevaplar için ne yapılabilir mevzusuydu. Hoş cevap da alamadım bunca şeyin içinde. Neyse artık…
    ortak üstüne niye alındın .sn temel analizcinin kimleri kast ettiği gayet açık.
    Sn.temel analiz şahsen ben geri alım üzerinde özellikle duracagım.onlarca örnek var ''pay fiyatlarının şirketin gerçek perf yansıtmadığı ve paydaşların menfaatleri ''için karar almış.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

sn thyshine sorulara saçma cevaplar tabiki verebilirler bu yüzden soruyu sorarken buna fırsat vermeyecek şekilde sormak lazım.ayrıca tartışma ısrar etme bir seçenek ama benim tarzım degil .
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Sayfa 317/612 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •