Sayfa 433/612 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Temel üstad nereye geçiyorsun bizde gelelim burda 2 yılda paslandık iyi bişiler olsun hayatımızda

2. Bu arada bende kar falan yok 50 cente almışım hisseyi yarı fiyatından işlem geçiyor sağ olsun çok kaliteli bir yönetim anlayışı var ilerde çok güzel olacak inşallah

3. 2 yıl önce
    Dolar 7 tl iken hisse fiyatı 4,20 - 4,90 tl bandında işlem görürken,
    Bugün
    Dolar 17 tl iken hisse fiyatı 4,40 - 5,12 bandında işlem görüyor,,,
    Ak yatırımın en son yayımlandığı rapora göre %45 iskontolu işlem görüyor.
    Kaliteli firma geri alım açıklamıyor, durum bundan ibaret. Bu kadar içi dolu firma fakat hak ettiği değeri bulamıyor, küçük yatırımcı çöreklenmişse fiyat bu, gitmez, gitmez, gitmez

4. Gedikten bugün çok mal satılmış satan burda mı acaba?

5. Sevgili Polisan Sevdalıları selamlar. Dünyada Resesyonun bu kadar dillendiridiği yerde Resesyon olmaz sadece Keriz silkeleme harekatı olur. Siz hangi krizin reklam yapılarak geldiğini gördünüz. İçim rahat içiniz rahat olsun. Polisan benim için hâlâ bir mücevher ama şuan Albaraka'da büyük bir savaşın içindeyim. Temel ve beklenti olarak Polisan şuan portöfüyümün başı olan Albaraka dan kat ve kat üstün olsada orada bir iç savaş çıktığını sezdiğim için şimdilik orada olmayı tercih ediyorum. (Ruhum anarşisttir benim nerede düzene bir başkaldırı görsem bayrağımı açar yürürüm). Tüm Dünyada Banka Endekslerinin ölüm kalım mücadelesinin sonundayız. Ya herru ya merru derler ya işte tamda öyle birşey. Seçim yaklaştıkça yan tahtalardan uzak kalmaya çalışın derim. Seçime yaklaştıkça (bir daha seçim olacağına inanmasamda bu tarihin kurgu olarak açıklanması borsa için önemli) Xbank ta ani bir yükseliş bekliyorum. Ana tahtalara kısmi yabancı akını yakındır, her ne kadar yabancı yatırımcı akıllı olsa ve benim düşündüğümü düşünsede portföylerinin %10 unu bu kumar için riske ederler diye düşünüyorum.

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Sevgili Polisan Sevdalıları selamlar. Dünyada Resesyonun bu kadar dillendiridiği yerde Resesyon olmaz sadece Keriz silkeleme harekatı olur. Siz hangi krizin reklam yapılarak geldiğini gördünüz. İçim rahat içiniz rahat olsun. Polisan benim için hâlâ bir mücevher ama şuan Albaraka'da büyük bir savaşın içindeyim. Temel ve beklenti olarak Polisan şuan portöfüyümün başı olan Albaraka dan kat ve kat üstün olsada orada bir iç savaş çıktığını sezdiğim için şimdilik orada olmayı tercih ediyorum. (Ruhum anarşisttir benim nerede düzene bir başkaldırı görsem bayrağımı açar yürürüm). Tüm Dünyada Banka Endekslerinin ölüm kalım mücadelesinin sonundayız. Ya herru ya merru derler ya işte tamda öyle birşey. Seçim yaklaştıkça yan tahtalardan uzak kalmaya çalışın derim. Seçime yaklaştıkça (bir daha seçim olacağına inanmasamda bu tarihin kurgu olarak açıklanması borsa için önemli) Xbank ta ani bir yükseliş bekliyorum. Ana tahtalara kısmi yabancı akını yakındır, her ne kadar yabancı yatırımcı akıllı olsa ve benim düşündüğümü düşünsede portföylerinin %10 unu bu kumar için riske ederler diye düşünüyorum.

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Albaraka 0.81 eksi polho 5.30 eksi 😃😃😃😃kerizlerde hep burda dimi.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
    KAP: POLHO [ ] POLİSAN HOLDİNG A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1041894
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2022-07-05
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 12.05.2022
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Bağlı ortaklıklarımızdan
    Polisan Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait olan
    arsanın bulunduğu Ramazanoğlu 1. Bölge İmar Uygulaması 05.07.2022 Tarih ve
    36370 Yevmiye ile tescil edilmiştir. İdari süreçlerin tamamlanmasını müteakip
    Dop Yapı Mimarlık İnşaat Gıda Turizm Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve
    Dap Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ortak girişimi tarafından yapılacak
    "Kat Karşılığı" proje için Pendik Belediyesi nezdinde inşaat ruhsatı
    alım süreci başlatılacaktır.

Kamuya açıklanan hususlarda bir değişiklik ortaya
    çıkması durumunda ilgili tebliğ düzenlemesi uyarınca kamuyla paylaşılacaktır

yorumsuz
    Asla yatırım tavsiyesi değildir tavsiyeleri anca uzmanlar verebilir

8. Sonunda attılar haberi Benim için muhtesem oldu bugün Tahtaci bu kadar aşağı salmasaydin nasıl geri alırdım tüm lotlari mi? sen bu hacimsizlikle ancak comezleri kandırirsin. Ayrıca pasta konusunda hiç abartmıyorum Türkiyenin en iyisi ile bilgi paylasiyorum kurum kurum ne bok yediğini biliyorum. O marbaşa ve yatırım finansmana yukardan dosedigim lotlarina ağla

Sayfa 433/612 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •