Sayfa 9/14 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 105 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BOBET - Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Kanal İstanbul için gerekli çimento ihtiyacın karşılayacak liman projesine onay verildi.
    Çok çok güzel haber bu ortaklar

Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    faizlerin %20 ye yaklaştığı ortamda beton firmasını 30 küsür fk ile halka "ırz" etmeye çalışıyorlar. 2020 karı 26,5 milyon ödenmiş sermaye 280 milyon. buradan hareketle 3,5 lira arz fiyatı belirlemek yüzsüzlüktür. ayıptır ya ayıp ayıp. utanmadan bir de iskontolu fiyat diyorlar. alın sizin olsun şirketiniz, ben bu fiyattan hayatta bu arza girmem.
    Şu anda hisse 26 küsur kardeş demek ki iskontolu imis

Gereksiz satışlar.. Yön yukarı.. Üç kuruşa kar satışı yapanların veya tahtacının saçma baskısını yaşıyoruz.. Güzel her zaman güzeldir...

4.  Alıntı Originally Posted by anadlulu alp Yazıyı Oku
    Ayrıca bobet borsanın düşüş yada yükseliş yaşamasından etkilenen hisse değil kendi dinamikleriyle yükseliş yada düşüş yaşayan hisse ytd.
    hiç belli olmuyor hocam bazen endekse en önde ayak uyduruyor bazen endeksi hiç takmıyor

5. Defalarca aldım kazandım bugün gene aldım yarın inşaALLAH kazanırız

Şirketin yılsonu 1.5 milyar kar yazması işten değil.. Uzun vadeli düşünmeme neden olan bir çok done var.. Bakalım ne kadar toplama fırsatı verecek..Beton fiyatlarına yeni zam kapıda.

7. https://x.com/1borsamuhendisi/status...d8F2ZUHt93mWtw

3 alanda da ilk 5 te olan tek şirket bobet satış favök net kar artışında ekonomist dergisinden

2025 te Bobet fiyatını görenler bugünlerde almadığına veya üç kuruşa al sat yaptığına pişman olacak.. Hisse çok düzenli yürüyen bir mekanizmaya sahip.. Bobet te şişe deki kadar huzurluyum.. Bugünde biraz ekledim.. Geri çekilmeler gelecek için büyük fırsat.

Sayfa 9/14 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •