Sayfa 255/359 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 2866 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Evet aldım..7500 adet daha aldım..tabana yazmıştım son anda taban olunca geldi..

Hayırlı olsun ben de tabandan 2000 lot aldım bakalım. Bugün bist düşüşün tepkisini verecek bizde yara sararız İnşallah.

2. Sn.keko tebrik ederim puan çok iyi ve iki yılda güzel bir süre.Benim sormak istediğim green x ile ilgili lansman hala gerçekleşmedi.Piyasa oyuncusu bunu kullanarak mı baskılıyor?Lasman ile bir gecikme mi olacak acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by DUABI Yazıyı Oku
    Sn.keko tebrik ederim puan çok iyi ve iki yılda güzel bir süre.Benim sormak istediğim green x ile ilgili lansman hala gerçekleşmedi.Piyasa oyuncusu bunu kullanarak mı baskılıyor?Lasman ile bir gecikme mi olacak acaba?
    bunu son görüşmemde sormuştum...tabi aradan yaklaşık bir iki hafta geçti...tekrardan sormakta fayda var...bence baskının nedeni bu değil...kısa sürede güzel bir prim yapması ,üzerine de brüt takasın gelmesi ile panik yapıp satmak isteyenlerin mallarının toplanmak istemesidir...

yukarıdan alıp da şu anda zarar eden ky lar tüh be bu kadar çıkmış bir hisse alınır mi ?? ben hata yaptım deyip satmak isteyebilir...maliyeti de düşük olup da son günlerdeki gerilemeyi gören ky lar da daha da gerileyebilir korkusu ile kar realizasyonuna girmek isteyebilirler...işte bu iki kesimden toplamak isteyenler toplayacak..

bence bu iki gruptan yatırımcıların hala satacak malı var...ne zaman ki satacak mal kalmaz ise tekrardan çıkışa geçeceğini düşünüyorum...

tabi bu sıralarda beklentileri ile ilgili kap haberleri gelirse hisse çıkışta agresifleşebilir..bu ihtimal de her zaman olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Değerli ortaklar bu greenx denilen proje içerik bakımından yalnızca atatp şirketi mi yapıyor yoksa ülkemizde buna benzer projeleri başka firmalarda yapıyor veya yapabilirmi? Yani pastanın hepsini biz mi yiyeçeğiz.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

5. Sn. Keko gözün aydın. Tebrikler.

Bu kadar mal alıp tahta nasıl bu kadar başı boş olur cidden anlamıyorum.

6. ben şimdilik atatp yatırımcı ilişkilerinden burcu hanım ile görüştüm...bana green x in lansmanın yapılmasının eli kulağında dedi...green x in tanıtımı zaten her yerde yapıldı ve yapılıyor dedi ama canlıya alınması ve tıpkı borsa gibi yeşil sertifikaların alınıp satıldığı ortamın faaliyete girmesi de an meselesidir dedi...en geç bu konuda 31 marta kadar kap açıklaması yapılması gerekiyor dedi ama bence bu ayın sonunu görmeyecek dediler...

talep nasıl dedim...bir çok firma ile görüştük talep çok dediler...

fiyunun 5000 kurye alması ve tgcard ı sordum...kendileri ataekpresin halka açık olmadığını ,bizim bir iştirakimiz olduğunu bu yüzden de o tür bilgilere hakim olmadığını söylediler...ataekspress halka açık olmadığı için şirkete de soramıyoruz arkadaşlar...burcu hanım da kendi konusu dışında olduğu için cevap vermediler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar bu greenx denilen proje içerik bakımından yalnızca atatp şirketi mi yapıyor yoksa ülkemizde buna benzer projeleri başka firmalarda yapıyor veya yapabilirmi? Yani pastanın hepsini biz mi yiyeçeğiz.
    ülkemizde sadece atatp yapıyor...dünyada da 3-5 şirket yapabiliyor bu işleri...

8.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Sn. Keko gözün aydın. Tebrikler.

Bu kadar mal alıp tahta nasıl bu kadar başı boş olur cidden anlamıyorum.
    satılacak mal olduğu sürece durum bu şekilde olacak...ama ben alırken ona buna bakmıyorum..kim almış kim satmış beni ilgilendirmiyor...ben kendi yatırımımı yapar gerisini de tevekül ederim...

Sayfa 255/359 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •