Sayfa 347/356 İlkİlk ... 247297337345346347348349 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    hisse grubuna yatırımcı geldi alım yaptılar diyip arkasına satmanda manidar oldu keko bey kazanckapısı arkadasınla alım yaptığınız kağıtları x'de güzel reklam yapıyorsunuz
    doğrudur öyle dedim..bu bilgiyi en samimi olan bir dostum aracı kurumda dostu olan birinden öğrenip bana bu bilgiyi vermişti....o bilgi olmasaydı belki de daha erken hisseyi ben de satacaktım..o bilgi geldikten sonra 136 lardan 176 yı da görmüştü...ben de aha hisse el değiştiriyor yeni gelen gurup bu hisseyi götürecek düşüncesine girdim...o düşünce ile satmayıp ancak 123 ten stop olabildim...

ben almadığım veya almayı düşünmediğim hisseleri burada da x de de yazmam...nasıl ki dürüst bir çiftçi yemeyeceği sebzeyi gidip pazarda satmıyorsa ben de hisselerde öyleyim...altı boş, potansiyeli olmayan ve uzun vadeli yatırıma layık olmayan hisseleri ne alırım nede yazarım...

alıp almama kararı da her zaman yatırımcıya aittir...yatırımcı ister söylediğim hisseleri inceler ,beğeniyorsa alabilir veya gider başka kişilerin söylediklerini alır veya kendisi araştırır güzel bir hisse bulur ve alır...başkalarını ister burada isterse de x de okuyorsak onlardan bir fikir almak için okuyoruz...kendim de çok okurum...fırsat buldukça da araştırırım...sonuçta kendim de inceleyip kararı ben veririm..

bu tür hisseleri söyleyen bir çok yatırımcı bu işi komisyon karşılığı yapıyor....%20 karı alıyorlar...ücretsiz de herhangi bir bilgi vermiyorlar...bu güne kadar benim ücretim daima dua olmuştur...kimseden en küçük bir maddi talebim olmadı...ömrü boyunca asgari ücret ile gecinmeye alışmış benim gibi birisi için milyon tl ler bitiremeyeceğim bir servettir...o yüzden de kendimi zengin hissedip kimseye muhtaç değilim..bu yüzden de herhangi bir talebim olmadı..

kazançkapısı ise benim 8-10 yıllık dostumdur...onun ile hisse netten tanıştık...kendisi de çok değerli bir yatırımcıdır...kendisi ile sık sık istişareler yapıyoruz...birbirimiz ile fikir alış verişi yapıyoruz...o yüzden de zaman zaman aynı hisselerde bulunuyoruz...ama zaman zaman da fikirlerimiz örtüşmüyor ,ayrı ayrı hisselerde takılabiliyoruz...

ben buyum arkadaşlar...dediğim gibi isteyen bana değer verir isteyen de vermez kendi kafasına ve bildiklerine göre hareket eder...ben tüm ky dostlarıma başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. son iki aydır bir çok yatırımcı arkadaşımız yeni hisse konusunda bana baskı yapıyordu...belki de o vakit taleplere kulak vermem gerekiyordu...biraz da inat ettik...baskıyı görmemize rağmen inandığımız için bir türlü satışı atatp ye yakıştıramadım...biraz daha duygusuz olsaydım atatp yi zirvelerinde satabilirdim...ama dediğim gibi eğer bunu da yapmış olsaydım burada hain ilan edilirdim...herşeyde vardır bir hayır diyorum...olan karımızın azalmasına oldu...çok şükür dürüstlüğümüze bir laf gelmedi...tek tük laf gelse de tüm yatırımcıları %100 memnun edemeyeceğimi de biliyorum...o yüzden de doğru bildiğim yolda yürümeye devam etmek istiyorum...gerisi de nasiptir diyorum...benim de nasibim buraya kadarmış....bazen çok kazanmak için illa ki çok bilmeye gerek yok...aramızda bir çok arkadaşın benden daha çok kazandığına inanıyorum...hem trade ettiler hem de 123 ün çok üzerinden sattılar...ben onlara afiyet şeker olsun diyorum...bakalım bu borsada daha neler göreceğiz...???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Keko gibi bir üstadı küstürmeyin. Kimsenin görmediğini gören insan sayısı bir elin parmakları kadardır. Beş kurus almadan hisseyi en ınce ayrıntısına kadar inceleyen kaç kısı var? elbet geri dönecektir , verdıgı bılgıler ıcın Allah razı olsun bol kaznçlar
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. 100'ün altına gözünü dikmiş. Geçmiş olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    hisse grubuna yatırımcı geldi alım yaptılar diyip arkasına satmanda manidar oldu keko bey kazanckapısı arkadasınla alım yaptığınız kağıtları x'de güzel reklam yapıyorsunuz
    sen kimsin hadsiz saygısız kişi .yeni üyesin gelmişsin keko usta yı eleştiriyosun ...sen önce saygılı olmayı bil .keko ustat bu hisseyi 30 ,00 40.00 tl arası söyledi ..ozaman alan 100.00 tl kadar alan hala zararda değil ken ..hisse pazarlıyormuş ihtiyacı olmadığını zaten kendisi söylüyor ..buarkadaşımızı tanısan ve nekadar samimi ve dürüst olduğunu görsen .bu eleştirileri yazdığına vallai utanır ve özür dilersin ...önce tanı ,araştır ondan sonra eleştir .keko ustayı tanıyanlar çoğunluk hep takdir etmişlerdir bu güne kadar bir iki kişiler hariç ;onlarda tanımadıkları için tanıyınca sen de hak vereceksin ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Keko burda kac insana yardimci oldu, degerli fikirlerini paylasti ,
    ama insan oglu boyle , cikarken kimse . keko super adam demiyor , diyenler var tabi , ama cikinca , "ben super yatirimci dehasiyim, nasilda iyi yatirim yapiyorum " diye dusunuyor

ama dusute, hep keko yuzuden aldim, diye hayiflaniyor

keko salla gitsin . cok umursama boyle mesajlari ,,
    sen hisseden ciktin mi tamamen ?

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum benim hatırladığım senin elinde en son turex ördeği vardı..ona ne yaptın ?? hala duruyor mu ?? ben açıkçası yeni ördek arayışına girmedim..muhakak çevrede dolaşan çirkin ördek yavruları vardır ama ben bu aralar hiç çevreme bakmıyorum...önce elimdeki atatp...kocaer ve brksn ördeklerinin kuğu olmasını görmek istiyorum..gördükten sonra ördeklerimi yeni sahiplerine veririm...sonrasını da onlar besleyip yavrularını alıp faydalansınlar...

benim işim yavru iken alıp yetişkin olunca satmaktır...bakalım ilerde ne olur bilemem..nasip nasip nasip !!!
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur öyle dedim..bu bilgiyi en samimi olan bir dostum aracı kurumda dostu olan birinden öğrenip bana bu bilgiyi vermişti....o bilgi olmasaydı belki de daha erken hisseyi ben de satacaktım..o bilgi geldikten sonra 136 lardan 176 yı da görmüştü...ben de aha hisse el değiştiriyor yeni gelen gurup bu hisseyi götürecek düşüncesine girdim...o düşünce ile satmayıp ancak 123 ten stop olabildim...

ben almadığım veya almayı düşünmediğim hisseleri burada da x de de yazmam...nasıl ki dürüst bir çiftçi yemeyeceği sebzeyi gidip pazarda satmıyorsa ben de hisselerde öyleyim...altı boş, potansiyeli olmayan ve uzun vadeli yatırıma layık olmayan hisseleri ne alırım nede yazarım...

alıp almama kararı da her zaman yatırımcıya aittir...yatırımcı ister söylediğim hisseleri inceler ,beğeniyorsa alabilir veya gider başka kişilerin söylediklerini alır veya kendisi araştırır güzel bir hisse bulur ve alır...başkalarını ister burada isterse de x de okuyorsak onlardan bir fikir almak için okuyoruz...kendim de çok okurum...fırsat buldukça da araştırırım...sonuçta kendim de inceleyip kararı ben veririm..

bu tür hisseleri söyleyen bir çok yatırımcı bu işi komisyon karşılığı yapıyor....%20 karı alıyorlar...ücretsiz de herhangi bir bilgi vermiyorlar...bu güne kadar benim ücretim daima dua olmuştur...kimseden en küçük bir maddi talebim olmadı...ömrü boyunca asgari ücret ile gecinmeye alışmış benim gibi birisi için milyon tl ler bitiremeyeceğim bir servettir...o yüzden de kendimi zengin hissedip kimseye muhtaç değilim..bu yüzden de herhangi bir talebim olmadı..

kazançkapısı ise benim 8-10 yıllık dostumdur...onun ile hisse netten tanıştık...kendisi de çok değerli bir yatırımcıdır...kendisi ile sık sık istişareler yapıyoruz...birbirimiz ile fikir alış verişi yapıyoruz...o yüzden de zaman zaman aynı hisselerde bulunuyoruz...ama zaman zaman da fikirlerimiz örtüşmüyor ,ayrı ayrı hisselerde takılabiliyoruz...

ben buyum arkadaşlar...dediğim gibi isteyen bana değer verir isteyen de vermez kendi kafasına ve bildiklerine göre hareket eder...ben tüm ky dostlarıma başarılar diliyorum...
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

7. Keko iyidir sayesinde çok kazananan oldu şimdi kırmızı endeksde bile kagıtları yeşil yeşil

sonuçta paylaştıkları tahtaları o yapmıyor elinde olsa uçurur öyle bir insandır..

Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Keko burda kac insana yardimci oldu, degerli fikirlerini paylasti ,
    ama insan oglu boyle , cikarken kimse . keko super adam demiyor , diyenler var tabi , ama cikinca , "ben super yatirimci dehasiyim, nasilda iyi yatirim yapiyorum " diye dusunuyor

ama dusute, hep keko yuzuden aldim, diye hayiflaniyor

keko salla gitsin . cok umursama boyle mesajlari ,,
    sen hisseden ciktin mi tamamen ?
    kağıtlar düşerken bu şekil sataşmalar da oluyor maalesef
    Son düzenleme : NKN; 14-03-2024 saat: 16:39.

Sayfa 347/356 İlkİlk ... 247297337345346347348349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •