Sayfa 348/356 İlkİlk ... 248298338346347348349350 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Keko burda kac insana yardimci oldu, degerli fikirlerini paylasti ,
    ama insan oglu boyle , cikarken kimse . keko super adam demiyor , diyenler var tabi , ama cikinca , "ben super yatirimci dehasiyim, nasilda iyi yatirim yapiyorum " diye dusunuyor

ama dusute, hep keko yuzuden aldim, diye hayiflaniyor

keko salla gitsin . cok umursama boyle mesajlari ,,
    sen hisseden ciktin mi tamamen ?
    evet dostum ne yazık ki hepsini sıfırladım...artık düşüşleri psikolojim kaldıramadı...mecbur stop oldum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    evet dostum ne yazık ki hepsini sıfırladım...artık düşüşleri psikolojim kaldıramadı...mecbur stop oldum..
    Üstad seni takip ederim, çokta severim tarzını. 35 tl lerden maliyetlenmeye başladım bende, çokta güzel kazandık çok şükür. Takılma boş hadsiz yorumlara. Sayende daha çok kazanacağız birlikte inşallah...

3. 12 günün 11 inde düşüş. Hiç tepki gelmezmi ya. Hiç yakışmıyor ATATP ye. 70 tl düşüş. Tekrar aynı yere çıkması nasıl olacak bakalım. Her düşüşte ya çıkışa başlarsa diye satmayıp, tekrar düşüşe devam etmesi çok kötü. Hayırlısı bakalım, inşaAllah bir cengaver çıkar bu kötüşe dur diyecek

4. Kötü gidişe dur diyecek demek istedim

5. Şirketin bilançoyu geç açıklamasını sonuna kadar kullanıyorlar.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

6. Kurlar hergün bu kadar artarken, %33,20 ihraç kalemi olan şirketin bu kadar hırpalanması gerçekten ilginç.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

7. Sattığın anda bunu burda paylaşman durumunda sorun yok Keko. Teknosa'da maalesef böyle olmamıştı.Sattıktan aylar sonra bilgi vermiştin. Bilgi verme zorunluluğun yok tabiki. Ama en azından yardımcı olmak adına iyi olurdu be.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

8.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Sattığın anda bunu burda paylaşman durumunda sorun yok Keko. Teknosa'da maalesef böyle olmamıştı.Sattıktan aylar sonra bilgi vermiştin. Bilgi verme zorunluluğun yok tabiki. Ama en azından yardımcı olmak adına iyi olurdu be.
    mümkün olduğu kadarıyla açıklama yaparak kimseyi paniğe sevk etmek istemiyorum..çünkü verdiğim karar yanlış da olabilir...hatırlarsanız gesanda ben 230 dan sattıktan sonra bile bölünmemiş haliyle 440-480 leri gördü...sorulmadıkça bunu açıklamak istemiyorum...dikkat edilirse bazı arkadaşlar burada sorunca ister istemez şefaflığım gereği açıklamak zorunda kaldım...burada satmadan haftalar önce sabırlarımızı zorladığını ve olası bir satış işaretleri de vermiştim...zaten bir çok arkadaş 140-160 aralıklarında sattılar...en düşük fiyatlardan ben sattım..

teknosada olay tam olarak nasıl oldu inan şimdi hatırlamıyorum...32,50 leri gördükten sonra 28,50 den teknosada ben satmıştım...geçen haftalarda 60 lara dayandığını görmüştüm...sonuçta sabır edildiğinde kayıp etmek çok zor benim hisselerimde...

dediğim gibi sorulmadıkça açıklamak da istemiyorum...çünkü yüzde yüz doğru karar veremeyebiliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 348/356 İlkİlk ... 248298338346347348349350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •