Sayfa 355/356 İlkİlk ... 255305345353354355356 SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by matrakim Yazıyı Oku
    ATP Digital Direktörü sn. Okan Kurdoğlu radyo programına verdiği röportaj dan notlarım;

Turkish Airlines bünyesinde başlatılan robotik yatırımların ilk etabı başarıyla tamamlandı. Firmanın bu alandaki yatırımlarının kısa sürede karşılığını alması bekleniyor.

Sn. Kurdoğlu, diğer firmalarla olan iş birlikleri ve entegrasyon çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Ana hedefin, robotların üzerine kurulu yazılımlar olduğu ve bu yazılımların mevcut sistemlere adapte edilerek otomasyon sağlanması gerektiği vurgulandı.

Ayrıca, okullar ve hastaneler gibi sosyal alanlarda yapay zeka entegreli robotlar üzerine görüşmeler yapıldığı bilgisini de paylaştılar.

GreenX tarafından yapılan açıklamada ise, zamanla sektördeki haber akışının artacağı ve bu durumun sektöre yeni bir soluk getireceği ifade edildi.

Son olarak, 2026 yılına özel bazı zorunluluklar ve 2050 yılı itibarıyla dünya genelinde tüm enerji kaynaklarının yenilenebilir enerjiden sağlanacağına dair planlar da dile getirildi.

Bu yenilikler, ATP için de yeni kapılar açacak gibi görünüyor. Değer yatırımcısı için heyecan verici zamanlar olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    greenx in zaten potansiyeli yüksek idi...ardından fiyuu..tıkla gelsin..tgcard beklentileri ortaya çıkmıştı...şimdi de robotik konuları...yazılımın her kolunda varlar...önü iyicene açıldı...emek verdiğimiz hissemizin biz olmadan da yoluna devam etmesi benim için sevindirici...

hisseleri ben götürmüyorum dostlar...doğru hisse olduktan sonra ben hissede olmasam da hisseler gidiyor...atatp de bunun ispatıdır...o yüzden de artık hisselerimi sattığımı açıklamazsam daha iyi olacak..çünkü bana bakıp da satan kişiler de olabiliyor...gerçi sormadıkları sürece açıklamak istemiyorum ama bazen ısrar eden olunca açıklamak zorunda kalıyorum...

gerçi hisseleri elimde olup olmamasına göre yorumlamıyorum...ben temeline ve geleceğine bakarak yorumluyorum...ama bazıları hala beni yanlış anlıyorlar...atatp bir evladımız gibi olmuştu...çok emek vermiştik...ama benim nasibim de 123 e kadar oldu...çok kazanmak için bazen çok bilmek değil ,nasipli olmak gerekiyor..geçmişte hep gesan maceramı anlatıyordum...oradaki kısıtlı kazancımı anlatıyordum..atatp de güzel bir örnek olacak görünüyor....

neyse dostlar ben sizlere başarılar diliyorum...tekrardan yolunuz açık olsun...başka hisselerde kesişmek üzere tüm arkadaşlara başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    böyle namussuzluk olmaz. KAP haberini biliyorlar. 3 gündür tavan götürüyorlar. şimdi burdan sırtlarına yükleme vakti. sırf bu hareketleri yüzünden 75 lirada vedalaştım. isterse uzaya gitsin umrumda bile olmaz.
    merhaba hocam şirket 27 martta thy ile olan robotik anlaşmasını paylaşmıştı hatta daha öncesinde de web sitelerinden robot işine girdiklerini acıklamışlardı kap da sadece prosedürleri paylaşıyorlar satır aralarını okuyan nisan başında girdi zaten

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    greenx in zaten potansiyeli yüksek idi...ardından fiyuu..tıkla gelsin..tgcard beklentileri ortaya çıkmıştı...şimdi de robotik konuları...yazılımın her kolunda varlar...önü iyicene açıldı...emek verdiğimiz hissemizin biz olmadan da yoluna devam etmesi benim için sevindirici...

hisseleri ben götürmüyorum dostlar...doğru hisse olduktan sonra ben hissede olmasam da hisseler gidiyor...atatp de bunun ispatıdır...o yüzden de artık hisselerimi sattığımı açıklamazsam daha iyi olacak..çünkü bana bakıp da satan kişiler de olabiliyor...gerçi sormadıkları sürece açıklamak istemiyorum ama bazen ısrar eden olunca açıklamak zorunda kalıyorum...

gerçi hisseleri elimde olup olmamasına göre yorumlamıyorum...ben temeline ve geleceğine bakarak yorumluyorum...ama bazıları hala beni yanlış anlıyorlar...atatp bir evladımız gibi olmuştu...çok emek vermiştik...ama benim nasibim de 123 e kadar oldu...çok kazanmak için bazen çok bilmek değil ,nasipli olmak gerekiyor..geçmişte hep gesan maceramı anlatıyordum...oradaki kısıtlı kazancımı anlatıyordum..atatp de güzel bir örnek olacak görünüyor....

neyse dostlar ben sizlere başarılar diliyorum...tekrardan yolunuz açık olsun...başka hisselerde kesişmek üzere tüm arkadaşlara başarılar diliyorum..
    fırsat verirse tekrar bekleriz değerli abim aramıza yolumuz uzun İnşallah başarıların devamını dilerim

4.  Alıntı Originally Posted by matrakim Yazıyı Oku
    fırsat verirse tekrar bekleriz değerli abim aramıza yolumuz uzun İnşallah başarıların devamını dilerim
    benim çok kötü bir huyum var dostum...hisse beni geçip gittikten sonra bir daha alasım gelmiyor...kısmetim bu kadarmış deyip başka hisselere odaklanıyorum....gesanda iken de son kalan mallarımı 230 dan vermiştim ama benden sonra bölünmemiş haliyle 400 civarlarını gördü...o vakit de tekrardan almamıştım...

bu gün teknoloji..yenilenebilir enerji..yazılım sektörleri çok değerli...bu sektörler ile ilgili iş yapan şirketler pozitif ayrışacaklardır...zaman zaman düzeltme yaşasalar dahi sonradan yollarına devam edeceklerdir...bu tür süreçlerde doğru trade ile birlikte tutmak çok önemli..bunu yapamayınca (benim gibi) olası sert düzeltmelerde moral bozuluyor ve hisseyi tutma isteği kayıp oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Tahtacı haberle birlikte atlayanlara hoş geldin partisi verdi .

6.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Tahtacı haberle birlikte atlayanlara hoş geldin partisi verdi .
    Aslina bakilirsa tahtaci hiç bir şey yapmadi. Bofanin dun aldigi malin temizlenmesini bekledi. Tahtayi taşıyan ykb gün sonunda arti 17 bin lotla kapattı. Yani almadi ama satış tarafında da olmadi. Dun ve bugün tacirlerin kuvvetli alışı vardi. Olurda satışa geçer diye yüksekten karsilamak istemedi. Gün sonu 154 ten 144 e düşüş sebebi de oydu. Herkes tetikte aman kucagimda patlamasin modundaydi. O yüzden gün sonu alış kademeleri zayif gibi görünse de satış tarafinda da kuvvetli bir satici yoktu. Bofa 76 bin satisla bir önceki gun aldığı 83 bini temizledi sayilir. Yarin icin piyasa tacirleri takip eder. Eger satis gelmezse hatta almaya devam ederse, bofada elinde cok mal olmadigi icin tekrar alıma gelebilir. O zaman hızlı bir yukselis görülebilir. Bunlar kişisel tahminler olup yatirim tavsiyesi olarak görülmemelidir

7. Robotx ile ilgili gelen kap piyasada oldukça etkili oldu. Daha öncesinde thy teknik sevis ile yapilan sözleşme haberi bu işin ciddiyetini ve gelecekte ne kadar büyük bir büyüme potansiyeli taşıdığıni gösterdi. Şirket yöneticilerinin bir çok sektörde robotx uygulamalarinin kullanılabilecegini açıklaması biranda piyasanin atatp ye ilgisini artırdı. Şirket bir anda sosyal medyada büyümeye başladı. Sosyal medyada büyüyen şirketi borsada baskilamaya çalışmak mantikli olmaz zaten. Son olarak , hisseyi 50 lerden 175 e taşırken ykb takasi 1 milyondan 3 milyon lota çıkmıştı. Sonra 100 e düşerken ykb 2.5 milyona düşmüştü. Su an 150 ye gelirken 3.7 milyon lota çıktı. Ykb takasi arttığı sürece hisse yükselir, takasda belirgin bir azalma olmadığı sürece de hisse taşınabilir. Bunlar kişisel degerlendirmeler olup yatirim tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

Sn.Keko, bu hisseyi sizin değerli bilgilendirmeleriniz ve yorumlarınızla 35tl den bu yana tutuyorum. Kimi zaman trade fırsatı vermiş olsa da beklemeye devam ediyorum. O kadar güzel tanıttınız ki hisseyi siz ayrılınca teredütte kalmama rağmen bırakamadım. Sanırım sadece siz aşık olmadınız bu hisseye, beni de aşık ettiniz ; keşke ayrılmasaydınız ama satmış olsanız bile burayı hala terk etmemeniz şahsım adına sevindirici, eksik olmayın..

Sayfa 355/356 İlkİlk ... 255305345353354355356 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •