Sayfa 175/359 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Mia yine bu kadar voltaliteyle açığa satış kredili cezası aldı.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün brütün son günü...atatp gerçek görünümüne dönsün artık..güzel bilanço güzel beklentiler ile yola devam..
    Şirket vaad ettiği kapları atar ins. kısa vade show yapalım dileğiyle

3.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Şirket vaad ettiği kapları atar ins. kısa vade show yapalım dileğiyle
    özelikle green x ile ilgili güzel kaplar atmaya başlarsa ve bu kapların da miktarı fazla olursa çok güzel yerlere çıkar düşüncesindeyim....ben bu hisseyi ağustos ayının sonlarında alırken bu beklentiye çok önem vererek ve kendi odağıma alarak almıştım..çünkü yeni bir şey ve bu konuda ülkemizde tek..dünyada ise 3-5 şirketten biri...bunu başarmak kolay değil...ciddi bir prestij sağlar...

son günlerde şirket de zaten wep sitesinde yenilik yaparak green x i odağına almış...şirketin de bu davranışı benim doğru yolda olduğumu gösteriyor...yani prestij olarak çok ciddi kapıları açacak bir iş..karlılığa ise de 2024 yılından başlayarak gittikçe artan katkılar sağlamasını bekliyorum...

atatp sermayesi düşük..finansalları güçlü ,karlılığı yüksek buna karşı tedavüldeki hisseleri de azdır..buda onu değerli kılacaktır...doğanın kanunudur az olan şey her zaman değerli olur...bu hisseyi de uzun vadeli tutmaya layık görüyorum...ileride şu anki 60-65 fiyatları güzel bir anı olarak kalacak..buralardan maliyet yapanı ileriki yıllarda borsa prefösörü olarak görecekler... =))) sabır sabır sabır diyorum...uzun vadeli tutmaya layık olmayan bir hisseyi hiç bir zaman almayı düşünmem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Profesör maaşıda iyidir şimdi

5.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Profesör maaşıda iyidir şimdi
    iyidir iyi...geçmişte gesan 300 tl zirvelerini gördüğünde telegramda maliyetim 60 tl dir diyenler bunu büyük bir gururla söylüyorlardı...adeta pröfösör edasıyla konuşuyorlardı...oysa biz ilk olarak 19,70 ten maliyet yapmıştık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Borsada doğru hisse artı sabır gerisi hikaye herkese bol kazançlar

7. Yabancı fonlar şirkete göz kırpmaya başlamış.Sümsük bir spek ise halen baskı yapma peşinde. Zaman yatırımcının lehine işliyor.

8. Bu hareketler ile tahta yapıcı da para kazanamaz. Keyfin bilir aslan

Sayfa 175/359 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •