Sayfa 186/359 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. 95 yeni müşteri kazanıyorsun ama açıklama yok. 1 müşteri anlamsız olabilir ama 95 müşteri açıklama yapmak için oldukça yeterli.

2. https://img.imgyukle.com/2023/11/10/yrFXJM.png

Bu destekten dönme çabası var gibi

3. Yapraklar kımıldamaya başladı sanki.

4. bu gün iştahlı görünüyoruz...gelen bilançolardan gördüğüm kadarıyla en güzel bilanço yollayan sektörlerin başında yazılım sektörü geliyor...bence zarar açıklayan ve gerileyen sektörlerden iyi olan sektörlere kayışlar olacaktır...özelikle de bilançosunun yanında güzel de beklentileri olan atatp bence yazılımların yıldızı olmalı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. 3.ceyrek bilanco sonrası yatirim ilişkilerine 4.ceyrek net kar marjinin bundan önceki ceyreklerde hep düşüş gösterdiğiyle ilgili tespitime verdikleri yanıt..

Merhaba Burcu Hanım ,

Telefonda da görüştüğümüz üzere ATATP'nin özellikle Net kar marjı son çeyrekte en düşük seviyede gerçekleşmiştir son 3 senedeki marjlarına baktığımızda.

Yazılım sektörü genelde 4.yani sene sonu finansallarında hep en güçlü sonuçları açıklar.

Atatp de geçmiş yıllara baktığımızda son çeyreğe doğru özellikle net kar marjındaki düşüşleri neden kaynaklanmaktadır?Bu sene için de benzer bir durum mu göreceğiz?

Favok marjı ise bu sene ve geçtiğimiz sene yükseliş eğilimindedir.*Favok marjlarındaki bu istikrarlı tablonun net kar marjınada yansımasını bir yatırımcınız olarak görmeyi arzu ediyorum.

Teşekkürler,

iyi çalışmalar.

Gelen Cevap Maili:

Merhabalar,

*
    Son çeyrekte restoran açılışları yogunlasıyor ve bu nedenle son çeyrekte donanım satısları arttıyor.

Donanım satışlarının kar marjı oranı dusuk oldugu için bunun marjlara yansımasını görüyorsunuz.

*

İyi çalışmalar dilerim

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    3.ceyrek bilanco sonrası yatirim ilişkilerine 4.ceyrek net kar marjinin bundan önceki ceyreklerde hep düşüş gösterdiğiyle ilgili tespitime verdikleri yanıt..

Merhaba Burcu Hanım ,

Telefonda da görüştüğümüz üzere ATATP'nin özellikle Net kar marjı son çeyrekte en düşük seviyede gerçekleşmiştir son 3 senedeki marjlarına baktığımızda.

Yazılım sektörü genelde 4.yani sene sonu finansallarında hep en güçlü sonuçları açıklar.

Atatp de geçmiş yıllara baktığımızda son çeyreğe doğru özellikle net kar marjındaki düşüşleri neden kaynaklanmaktadır?Bu sene için de benzer bir durum mu göreceğiz?

Favok marjı ise bu sene ve geçtiğimiz sene yükseliş eğilimindedir.*Favok marjlarındaki bu istikrarlı tablonun net kar marjınada yansımasını bir yatırımcınız olarak görmeyi arzu ediyorum.

Teşekkürler,

iyi çalışmalar.

Gelen Cevap Maili:

Merhabalar,

*
    Son çeyrekte restoran açılışları yogunlasıyor ve bu nedenle son çeyrekte donanım satısları arttıyor.

Donanım satışlarının kar marjı oranı dusuk oldugu için bunun marjlara yansımasını görüyorsunuz.

*

İyi çalışmalar dilerim

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    verdiğin bilgiler için topik adına teşekürler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Artık beklentilerin şirket tarafından masaya getirilmesi lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Artık beklentilerin şirket tarafından masaya getirilmesi lazım.
    Fiyat yukarı gitmekte zorlanıyor.

Sayfa 186/359 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •