Sayfa 296/359 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon
Arama sonucu : 2866 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Arkadaşlar merhaba, ata express alımı ile ilgili bir şey danışmak istiyorum. Daha önce yapılan kap açıklamasında ve forumda yazılanlarda anlatılan ata express in tamamının satın alınması ve bu parayı karşılamak için atagsy şirketinin yüzde 52 sinin nitelikli yatırımcıya satılması (nitelik yatırımcının bilgileri verilmiyor bu arada) ve imtiyazlı pay olduğu için atagsy nin kontrolünün yine atatp şirketinde kalması bilgileri paylaşılmıştı. Fakat kap sitesine girdiğimde 30 aralık tarihinde yapılan açıklamada ata express in yüzde 89 unun alımından bahsediliyor. Bildiğim kadarıyla daha önce yüzde 1 ini almıştı atatp. Şimdi bu aradaki yüzde onluk kısım ne oldu bilen var mı?

2. ATP Digital ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu iş birliği ile ATP Digital, çözüm portföyünü Pisano'nun CX platformu ile zenginleştirecek. Ortak bir vizyon ışığında kurduğumuz bu ortaklığın değerli sonuçlar doğuracağına eminiz.

3. Yeni iş iliskisi kapta varmı yok.bunlari paylassalar varya başka birşey istemez

4.  Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, ata express alımı ile ilgili bir şey danışmak istiyorum. Daha önce yapılan kap açıklamasında ve forumda yazılanlarda anlatılan ata express in tamamının satın alınması ve bu parayı karşılamak için atagsy şirketinin yüzde 52 sinin nitelikli yatırımcıya satılması (nitelik yatırımcının bilgileri verilmiyor bu arada) ve imtiyazlı pay olduğu için atagsy nin kontrolünün yine atatp şirketinde kalması bilgileri paylaşılmıştı. Fakat kap sitesine girdiğimde 30 aralık tarihinde yapılan açıklamada ata express in yüzde 89 unun alımından bahsediliyor. Bildiğim kadarıyla daha önce yüzde 1 ini almıştı atatp. Şimdi bu aradaki yüzde onluk kısım ne oldu bilen var mı?
    Atagsyh sermayesi 25 milyon dan 52 milyona çıkarılacaktı fakat 5 ocakta bir daha kap göndermiş ve 50 milyona çıkarılmaya karar verilmiş. Şimdi bunun sebebi ne ola ki bir incelemek lazım. Hikayeler değişti anladığım kadarıyla fakat hala kesin anladığım bir şey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Atagsyh sermayesi 25 milyon dan 52 milyona çıkarılacaktı fakat 5 ocakta bir daha kap göndermiş ve 50 milyona çıkarılmaya karar verilmiş. Şimdi bunun sebebi ne ola ki bir incelemek lazım. Hikayeler değişti anladığım kadarıyla fakat hala kesin anladığım bir şey yok.
    sermaye artışının oranı aynı kalacak...bir tek miktarı değişecek...yani aynı şey aslında....matemetikte görmüşüzdür...aslında bu rakamların hepsinin de anlamı aynıdır..1/2=2/4 =3/6
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    ATP Digital ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu iş birliği ile ATP Digital, çözüm portföyünü Pisano'nun CX platformu ile zenginleştirecek. Ortak bir vizyon ışığında kurduğumuz bu ortaklığın değerli sonuçlar doğuracağına eminiz.

güzel gelişmeler peyder pey gelmeye devam edecek...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    güzel gelişmeler peyder pey gelmeye devam edecek...sabır sabır sabır...
    Tesbih aldık elimize 😌

Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Tesbih aldık elimize
    Siz biraz tesbih sallayıp stresinizi atın
    Biraz da biz kanatlanalım.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 296/359 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız