Sayfa 8/20 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 57 - 64 arası.

Konu: BASGZ Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Bu şirketin halka açıklık oranı neden bu kadar düşük sanki hatırladığım daha yüksek oranda halka arz olmuştu . Yanlış mı hatırlıyorum.

sermayeyle orantılıdır

basgz fiili dolaşım %3,83 .. dolaşımdaki lot sayısı (yuvarlama yapıidığında) 24 milyon
    erbos fiili dolaşım %61,79.... dolaşımdaki lot sayısı 15 milyon

2. 35'li rakamlar hayırlı olsun

3. Merhaba arkadaşlar hisseyi halka arz da neden incelemediğimin pişmanlığını doyasıya yaşıyorum, biraz geç oldu ama giriş yapalı 1,5 ay oldu hisseye, çok özel ve güzel bir hisse, ky da tahminim pek lot yok, buraya ne kadar az yazılmasından belli, hissenin büyük çoğunluğu patron da şirket çalışanların da ve iştiraklerin de yavaş yavaş yabancı da geliyor hisseye alan atıyor sandığa ve kilitliyor, ben de öyle yapıcam, temettü de efsane gelirse zaten kendini ispat eder ve iyice kıymete biner.

4. twitter yeni palamutzedeler kazandı.. bi de adam saf ayaklarına yatıyor ya..

5. özetle.. git 6 ay gez iç ye.. 6 ay sonra herkes unutur yaptıklarını, sonra yine milleti ........

bence taban taban giderken mal çıkamadılar, asıl mallar şimdi çıkılıyor.. tepkiye oynamak tehlikeli olabilir.. tabi bence..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    özetle.. git 6 ay gez iç ye.. 6 ay sonra herkes unutur yaptıklarını, sonra yine milleti ........

bence taban taban giderken mal çıkamadılar, asıl mallar şimdi çıkılıyor.. tepkiye oynamak tehlikeli olabilir.. tabi bence..

Dün rsı 24 dü aldım taban olacak kadar zemini nasıl buldular bu gün rsı 21.78 hisseler burdan dönüp tavan olurken bu taban oluyor

7. SPK kime çalışıyor anlamdım.
    adamlara işlem yasagı getiriyor hisse taban üstüne taban yapıyor.
    filler tepiniyor olan çimenlere oluyor.

8. Hisse peşpeşe 8 gündür düşüyor.
    1.Kasım 38.42
    11 Kasım 17.29 dip
    Fark %22
    Agustos ayı fiyatın geri döndü.

Sayfa 8/20 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız