Sayfa 5/25 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 193 madde; 33 - 40 arası.

Konu: UNLU - Ünlü Yatırım Holding A.Ş.

1. Buralarda bir dip çabası var. Hacim düştü.

2. Bu şirket bir şekilde cazip geliyor bana. Bireysel yatırım bankacılığında bir boşluk var diye düşünüyorum.

Hissenin 65% i patronda. Bu iyi bence.

Patronların borsada kendi hisselerine nasıl yaklaşacaklarını görmemiz lazım sadece. Risk de bu.

3. Anlaşılan herkes dibinde verip gitmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Ufak bir alım yaptım.

5. Kendi hissesine sahip çıkamayan çapsızlar başka hisse hakkında yorum yapıyorlar. Sormazlar mı senin çapın ne diye? Bakalım daha ne kadar dipleyecekler...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Enteresan bir hisse. Halka arzından beri sürünüyor.

Yatırımcı sunumlarına göre patron bu süreçte alım yapmış. 30 Haziran dan sonra da 5 küsür milyon lot alım yapmış Levent Ünlü. Halka açık hisse 40 milyon lota düşmüş.

7. Hisse fiyatından bağımsız, benim çalıştığım kurumum ve çok memnunum onu söylemek isterim hissesini 1000 lot rica ettiler aldım sonra da zararla verdim ama bir iki bilanço daha getirsin ilgilenebilirim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Hisse fiyatından bağımsız, benim çalıştığım kurumum ve çok memnunum onu söylemek isterim hissesini 1000 lot rica ettiler aldım sonra da zararla verdim ama bir iki bilanço daha getirsin ilgilenebilirim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çalıştığım derken çalışan olarak mı yoksa aracı kurum olarak mı kullanıyorsunuz?

Sayfa 5/25 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •