Sayfa 148/1004 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Bugünkü kapanıştan sonra bu hafta için pozitif olabileceğimizi düşünüyorum..
    Yeni vadeye en düşükten girmeye çalıştılar, önümüzdeki vadenin yukarı yönlü hareket olması çok muhtemel..

Tek sorun bence önümüzdeki MB faiz kararları...Temmuzda indirime başlarsalar şayet bu pek hoş olmayacak o karara kadar pek hevesli olmaz endeks şayet olursa muhtemelen içeriden bilgi alarak yapıyorlardır.

Şu anki başkan için en acı olacak durum önce 100-200 baz faiz indirip, hemen akabinde 400-500 baz artırmak zorunda kalabilecek olması olur..
    O zaman bir cuma gecesi kararnamesiyle, gazeteciliğe döndüğünde köşesinde neler yazar bilemem artık...
    Son düzenleme : Karatay; 30-06-2021 saat: 00:31.

2. Yahu bu bayım değişik bir adamdı bu değişik yer neresi hangi topik gercekten ilginc bir zıt karekterdi acıkcası ben geri gelsin derim ama nerde hangi nickle yazmakta onu bir türlü çözemedim
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu sene af çıkmadı, birde af çıkartırlarsa topikte biraz canlanma olabilür, sensör bayım reyting rekoru kırıyordu mesela
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    Yahu bu bayım değişik bir adamdı bu değişik yer neresi hangi topik gercekten ilginc bir zıt karekterdi acıkcası ben geri gelsin derim ama nerde hangi nickle yazmakta onu bir türlü çözemedim

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kuzunun topiginde keyborsa sanıyorum yazdığı yer.

consa yaptıgınız haksızlık

kimsenin nikiyle yazmadı

cons yasaklı oldugunda, sinter onun yazı sitiliyle kendi fikrini yazdı

ben uzun zamandır sinteri tanırım

defalarca battıgınını burda yazdı

nasıl bir kin varsa artık

adamı başka bir sitede takip edip burdan laf sokmak

yazık

5. Hangi piyasa?
    Amaç ne?
    Tartışanlar var.. kim ne yapmıs?
    Cons bayım zirveseli de kavurmasını da dibini de sıyırmıs birilerine kalmamış. Anca çene, Jas hocamı okumak için girmiştim, sevgiler...
    He bu arada son bilmem kaç trade in tamamını kawuran insana da... Bükemediğin bileği ))

6. Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Gunaydin

Yazdiklarim neden silinmiş anlamadim. Gece tartisma mi oldu acaba? Kotu birsey de yazmamıştım sadece fikirlerimi.

Engellenmekten hoşlanmıyorum. Herneyse ben de yazmama kararı aldım.

Sevgiler hepinize

kısada grafik bu olmalı diye düşünüyorum.

https://invst.ly/vaank

Sayfa 148/1004 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •