Sayfa 10/99 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 786 madde; 73 - 80 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

VBT Yazılım payları 12 Temmuz'da işleme açılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

güzel şirket hisse performansini ve acilisini iyi bekliyorum. 2 tavan rahatlikla olabilecegi noktasindayim. hayirlisi bakalim

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

3. Şu arz geçen sene tek başına yapılsaydı en az 10 tavan giderdi. Şimdi aynı ay içine 6-7 tane arz koymuşsunuz üstüne de sadece ortak satışı yapılan neye hizmet ettiği belli olmayan boktan arzlar var. Bu saçma arzlara girip tabanı yiyen korkup 1-2. Tavanda mal satıyor.

Bakın kardeşlerim şirket kar eden, gelecek vaad eden bir şirket. Bu arzda eşit dağıtım yapıldı, kişi başı maksimum 334 lot verildi, kralında da paşasında da 334 lottan fazla mal yok. Sen satmazsan ben satmazsam alıcı az olsa bile hisse tavan serilerine devam eder. Kendinize güvenin.

4. [QUOTE=huzeyfe;5435680]Şu arz geçen sene tek başına yapılsaydı en az 10 tavan giderdi. Şimdi aynı ay içine 6-7 tane arz koymuşsunuz üstüne de sadece ortak satışı yapılan neye hizmet ettiği belli olmayan boktan arzlar var. Bu saçma arzlara girip tabanı yiyen korkup 1-2. Tavanda
    Kimse satmasa uzaya gidecek hisse ama ufacık bir karda nedense satıyor millet.
    Biraz işini bilen hisse alan kişi hissenin tavan bozmasını hatta yüzde 4 düştüğünde devre kesici beklemeli. En çok kaybı en yüksek satıştan yüzde 4 az olur. Bu strateji ile en az 7-8 tavan kesin. Hatta daha fazlası kesin çünkü tavanı bozabilecek hisse kimsede yok

5.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Sen satmazsan ben satmazsam alıcı az olsa bile hisse tavan serilerine devam eder. Kendinize güvenin.
    O iş tam olarak öyle değil. Turex vakasını inceleyin:
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...01#post5312901

Herifin biri portföyünde olmayan 700 bin lot malı sattı ve ortalık karıştı. Sonradan bir yazılım hatası falan olduğunu söylediler, ama olan olmuştu bir kere.
    YTD

6. 13.72 ile tavan açtık. Hayırlı olsun.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Böyle bir yazılım firmasını ilk gün satanlara şaşıyorum. Üstelik eşit dagilimla halka arz olmasına rağmen...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 10/99 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •