Sayfa 36/99 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 788 madde; 281 - 288 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Mal boşalttılar fırsattan istifade. Ben öyle okudum. Aracı kurum dağılımına bakarsanız, o da doğruluyor gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dıkkat etmekte fayda var tabi.. Hısse fiyat olarak zirvede hacım rekoru kırıyorsa bir takım mesajlar veriyordur elbet..!!

Tahtayı doğru okumak gerek..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. ana parayı çıkıp, karını bıraktım bugün, sıfır maliyet yaptık yani(aşırı aşağı yukarı marjlar rahatsızlık verici, kafam rahat olmalı)..

edata ile bunun uoyuncusunun aynı kişi olduğunu düşünüyorum.. bir ara borsada hacim rekorları kırdıran biri vardı.. hiç yabancı gelmiyor nedense..

bol kazançlar..

3. Günlerdir hep yüksek hacimli işlemler oluyor ama tedbir gelmedi spek güçlü anlaşılan istediği grafiği çizdiriyor armutları toplaya toplaya
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. )
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    cavırın eni, illa gösterecek orayı..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. .....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Armutlar ne alemde..!!!!

...

7. Yıne edatayı takıp ediyor..

8. Armutları pişirmişem hacıyıda çarşıya göndermişem..!!

.. ..

Sayfa 36/99 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •