Sayfa 6/36 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KTSKR - Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.

Turexin arzindan sonra hala kilerlerin arzina girmeye cesareti olan agir kaşıniyordur. Adamlar da gorevini yapmış

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Turex boyle direk taban acmamisti ama.

3. Rezillik diz boyu olmuş.
    Kayıt altında düzenbazlık yapıyorlar. kimsenin
    sesi çıkmıyor yazıklar olsun.

4. kiler gurubu bu sana yatırımcının cevabıdır. geçmiş unutulmaz

5. Adamlar alçak gönüllü yahu... Aslında 1 tavan yaptırıp atlayanlarla birlikte ( benim gibi ) sonra döşeseydiler, fabrikayı bedavaya getirirlerdi ama dedim ya ya sonraya bıraktılar yada sabaha kadar ......

6. Valla helal olsun, ikinci tabanı da yedirdiler

7. ilk günün eksisini görünce kaçmak lazımdı, ilk gün bekledim bekledim bütün malı -%8’den boşalttım. halka arza az kişi katılır istediğim kadar lotu alırım tahtacı da elindekileri satmak için yukarı çıkarır millete dağıtır ben de nemalanırım diyordum. hikayede keriz olan ben oldum sopası yok gerçekten, zenginlik vadedilse bile asla dolandırıcılarla iş yapmamak lazım bunu öğrendim, bana ders olsun. umarım ilk günden satmışsınızdır hissenet okuyucuları...

8.  Alıntı Originally Posted by ucanbocuk Yazıyı Oku
    ilk günün eksisini görünce kaçmak lazımdı, ilk gün bekledim bekledim bütün malı -%8’den boşalttım. halka arza az kişi katılır istediğim kadar lotu alırım tahtacı da elindekileri satmak için yukarı çıkarır millete dağıtır ben de nemalanırım diyordum. hikayede keriz olan ben oldum sopası yok gerçekten, zenginlik vadedilse bile asla dolandırıcılarla iş yapmamak lazım bunu öğrendim, bana ders olsun. umarım ilk günden satmışsınızdır hissenet okuyucuları...
    Sn ucanbocuk kar zararın kardeşidir ne kadar büyük kar beklentisi o kadar risk getirir. Dediğiğinizin ilk perdesi gerçekleşmiş halka arza az katılım oldu ve istediğiniz kadar hisse aldınız, ama patron ikici perdeyi herzaman ki gibi ondan beklendiği gibi oynattı sonuç ortada !¡¡¡¡¡¡¡

YTD

Sayfa 6/36 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •