Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Metastock la ilgili herşey

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tebrik ediyorum Sayın onelle, paylaşımlarınız harika. Nokta atışına hızla yaklaşıyorsunuz. İnşallah o günleri de görürüz... Hayırlı olsun...
    Teşekkürler Sn. BJK Coccinella ...Yardımlarınızla explorer 'dan faydalanmaya başlayınca olanlar oldu )

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. BJK Coccinella ...Yardımlarınızla explorer 'dan faydalanmaya başlayınca olanlar oldu )
    İyi yürekli insanlar dediniz ya, bence kendinizi tarif etmişsiniz. Elimizden gelen için her zaman varız. Ama şimdi ben eve geçeceğim ben yoldayken bir bomba daha patlatmayın olur mu? Kalbimiz dayanmıyor.

İyi yürekli insanlar dediniz ya, bence kendinizi tarif etmişsiniz. Elimizden gelen için her zaman varız. Ama şimdi ben eve geçeceğim ben yoldayken bir bomba daha patlatmayın olur mu? Kalbimiz dayanmıyor.
     Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Estağfurullah ne demek. Ben sizin ifadenizi doğru çevirememişim demek ki. Kesişimlerle ilgili görsellerinize göre tekrar bakıyorum. Uufuk hocam yaptığım yanlış konusunda kızıyordur belki ama yine de yardımcı olabilirse sevinirim. MTF; multi timeframe anlamına geliyor. Sizin örneğinizde günlük veriler üzerinden haftalık tarama çalıştırmanın anahtarı olacağını düşünüyorum. Kodlara tekrar bakıyorum.
    Sevgili BJK Coccinella, dün gece Kıvanç Özbilgiç Bey'den yardım isteyip meşhur ichimoku koşullarımı MATRİKS için formülleştirmesini rica ettim. Sağolsun kırmadı ve formülleri oluşturdu. Şu an müthiş mutluyum. Ayrıca gururluyum da. Bu işin bu kadar güzel bi yere gelmesinde en büyük sebep Sn. flexy'nin tüm nezaketi ile bu başlıkta bana bir kaç cümle ile geri dönmesi ve akabinde senin karşılığını ödeyemeyeceğim yardımların. Hakkınızı helal edersiniz umarım. Her ikinize de tüm emekleriniz , sabrınız ve samimiyetiniz için tekrar teşekkür ederim. Sağolun. Varolun. Formüller twitter da hem benim hesabımda hem de Kıvanç Bey'in hesabında görülebilir. Hisse.netten isteyen arkadaşlarım ulaşabilirler. Koşulları zaten ilk önce bu başlıkta yazmıştım. Dünya prömiyeri burda olmuştu )) Görüşmek üzere. Sevgiler...Saygılar...
    Son düzenleme : onelle; 26-09-2019 saat: 12:15.

Sevgili BJK Coccinella, dün gece Kıvanç Özbilgiç Bey'den yardım isteyip meşhur ichimoku koşullarımı MATRİKS için formülleştirmesini rica ettim. Sağolsun kırmadı ve formülleri oluşturdu. Şu an müthiş mutluyum. Ayrıca gururluyum da. Bu işin bu kadar güzel bi yere gelmesinde en büyük sebep Sn. flexy'nin tüm nezaketi ile bu başlıkta bana bir kaç cümle ile geri dönmesi ve akabinde senin karşılığını ödeyemeyeceğim yardımların. Hakkınızı helal edersiniz umarım. Her ikinize de tüm emekleriniz , sabrınız ve samimiyetiniz için tekrar teşekkür ederim. Sağolun. Varolun. Formüller twitter da hem benim hesabımda hem de Kıvanç Bey'in hesabında görülebilir. Hisse.netten isteyen arkadaşlarım ulaşabilirler. Koşulları zaten ilk önce bu başlıkta yazmıştım. Dünya prömiyeri burda olmuştu )) Görüşmek üzere. Sevgiler...Saygılar...
    Hakkımız olduğunu sanmıyorum, varsa helal olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sayın onelle;

Bahsettiğiniz formüllerde bugün için al örnek FROTO ve sat örnek CCOLA görünüyor. Eğer bu senetlerin tarama sonuçlarında mutabıksak her iki senet için de AL ve SAT grafiklerini örnek olarak yayınlayabilir misiniz?

Saygılar...

Dışarıdayım uzun süredir . Eve dönünce bakayım hemen...
    Sayın onelle;

Bahsettiğiniz formüllerde bugün için al örnek FROTO ve sat örnek CCOLA görünüyor. Eğer bu senetlerin tarama sonuçlarında mutabıksak her iki senet için de AL ve SAT grafiklerini örnek olarak yayınlayabilir misiniz?

Saygılar...
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dışarıdayım uzun süredir . Eve dönünce bakayım hemen...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamamdır Sayın onelle.

Tamamdır Sayın onelle.
    Geldim atıyom şimdi ...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •