Sayfa 7/25 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KARYE - Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

Aygaz almalı idim. Yada şirkete inandım, benim gibi inananlar vardır dedik ,bugün tepkide vermedik, gene yapıştı elimize.artık şirket sayfasından bakar kaç 10 senede amorti eder diye bakar dururum. Nede olsa o günlük satıilar salt kar değil, çoğu borca harca yatırıma gider. Zaten 82 mwsi varmış gibi bi fiyattan almışım. Net borçta 244 milyon. Çözülse bugün verecem. Gerek yok.

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Aygaz almalı idim. Yada şirkete inandım, benim gibi inananlar vardır dedik ,bugün tepkide vermedik, gene yapıştı elimize.artık şirket sayfasından bakar kaç 10 senede amorti eder diye bakar dururum. Nede olsa o günlük satıilar salt kar değil, çoğu borca harca yatırıma gider. Zaten 82 mwsi varmış gibi bi fiyattan almışım. Net borçta 244 milyon. Çözülse bugün verecem. Gerek yok.
    Sirketin borcu mu 244 milyon

Alıntı Originally Posted by Borşa Yazıyı Oku
    Sirketin borcu mu 244 milyon
    Evet net borcu.dolar gelirleri ile temizlemeye çalışıyorlar ama yatırımda yapıyorlar, borç hep olur enerjilerde.

İnşallah brüt takas gelir aksi iyice işgirlenecem

Gardaş olduk iyice. Tabanda 446 bin lot satış bekleyen vardı. Katolik nikahını kıydırdılar şu müslümana. Sağolun.
    Piyasa şartları böyle imiş dediler.yapacağımız bişey yok dediler. Ama aksen, zoren, arçelik taban taban gitmiyo dedim. Sayaçta düşük. 25 bin dolar satış var. Artık sayacı izler dururuz. Düştüm bi mapushaneye. Müebbete kaldık iyi mi?
    Kendime kızıyom. Sat çık aygaz al, enteki osu busu var. Bunun cürümü bu kadarmış. Herkes gemiyi terk ediyo. Kaptanı olduk.
    Spk brüt takasa koymazsan gözümde iyice biteceksin. Gerçi koysa nolur 3 ay sonra gene çakarlar tabana. Öyle bi psikolojiye koydu bu kağıt bizi. Kimsede yok. Tek koğuş yatanı benim.

E bari bilanço yollada bi analiz yapalım finansal raporlarını.

Tr invedtingte harika yorumlsr var
    Biri demişki " tabandan 2 bin lot aldım"
    Diğeride demişki " pişman olmana 16 saat var"
    Kağıdımızın kalitesi piyasada bu kadar. Yazık!! Bide piyasa koşulları dediler bana. Yarın gene bu kağıt sayesinde çocuğumun parasını çalacaklar.
    Hep aklıma gelir robert bosch un sözü
    " müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.

58 milyon rakam olarak güzel kar. dipnotlarıda iyi incelemek lazım.

Sayfa 7/25 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •