Sayfa 28/37 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon
Arama sonucu : 294 madde; 217 - 224 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 4.2 milyarlık satış yapacan bunun 3.2 milyarı yurtdışına olacak ama 308 milyon kar açıklayacan satışların %8 i yani %8 lik net kar marjıyla çalışacak sektör ne ilaç yani sebze meyve sektöründe çalışan şirketlerde bile daha yüksek kar marjı var Bi şu muhasebe departmanı izaya sok yoksa başına çok iş açılır senin 1.7 milyarlık iskonto neymiş bu piyasada iskonto mu kaldı sebzeden meyvede iskonto yok ayrıca üretim maliyeti de biraz abartılı olmuş ve üretim maliyeti civarında iskonto yapman da acayip Bi acayip bişey
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    4.2 milyarlık satış yapacan bunun 3.2 milyarı yurtdışına olacak ama 308 milyon kar açıklayacan satışların %8 i yani %8 lik net kar marjıyla çalışacak sektör ne ilaç yani sebze meyve sektöründe çalışan şirketlerde bile daha yüksek kar marjı var Bi şu muhasebe departmanı izaya sok yoksa başına çok iş açılır senin 1.7 milyarlık iskonto neymiş bu piyasada iskonto mu kaldı sebzeden meyvede iskonto yok ayrıca üretim maliyeti de biraz abartılı olmuş ve üretim maliyeti civarında iskonto yapman da acayip Bi acayip bişey
    Kesin yargıda bulunmak için biraz erken sanki.Gönderilen vergi dairesine gönderilen kar-zarar tablosu.Konsolide bilançoya bildiğim kadarıyla aşağıdaki iştiraklerde yansıyacak.Konsolide bilançodan sonra daha sağlıklı yorum yapılabilir.

ELİXİR İLAÇ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME A.Ş.
    GALVENTA AG
    RS ARAŞTIRMA EĞİTİM DANIŞMANLIK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    STIMUSIL INC.

3. İştiraklerden ve bağlı ortalıklarda gelir diye iki kalem var oradan bişey gelseydi bu iki kaleme yansırdı borsada 450 şirket var hepsinin gönderdiği mali tabloları incele hanği sinde böyle bir iskonto var AP açık ortada hinlik yapılmış resmen ilaç sektöründen bahsediyoruz boya seramik sektörü değil kaldık onlarda bile böyle bir iskonto yok ayrıca yurt dışına satmış sın satışların çok büyük kısmı yurt dışına yurt dışında bu ürünlerin fiyatları belli indiriminde % 3 5 i geçmez alınan malın miktarına göre

4. Bu kadar düşüş olacağı aklımın ucundan geçmezdi.Bilanço gönderimi için bundan uygun bir gün olamaz.Tabii beklentilerimiz ölçüsünde hatta daha iyi bir bilanço gelecekse.Hakkımızda hayırlısı olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    hisse geri alımı açıkladılar mı daha önce yada düşünüyorlar mı acaba hiç
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Bundan daha iyi bir geri alım fiyatı olamaz bence tam kırbaçlık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    Dünya ilaç sektörü pazar büyüklüğünün 2023'te 1,5 trilyon doları aşması bekleniyor

https://www.haberturk.com/kuresel-il...358301-ekonomi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Savaş tamtamları çalan biri gibi gözükmek istemem ama savaşlarda en önemli ihtiyaç ilaç ve tıbbi malze ihtiyacıdır zaten ukrayna ın Ankara büyük elçisi bunu dile getirdi şimdi çevre ülkelerde ilaç stoğu yapmaya başlar

Sayfa 28/37 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •