Sayfa 7/37 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 294 madde; 49 - 56 arası.

Konu: GENIL - Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 10000 hisseye 1546 lot gedik yatırım

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 200 hisseye 33 lot geldi vakıfbank.

3.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn HORASANLI 846 lot hesaba düşmüşmü sizin hesapla diğer arkadaşların söyledikleri çok farklı çıkıyor
    YTD.

Sn SOrRrOS

ben yazlıktaydım bizim velete 10000 lot gir dedim internetten. çekinmiş 5000 lot talep yazmış ,786 lot geldi şu an hesapta gözüküyor ,bende hesaba girince gördüm . bunada şükür diyelim.

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sn SOrRrOS

ben yazlıktaydım bizim velete 10000 lot gir dedim internetten. çekinmiş 5000 lot talep yazmış ,786 lot geldi şu an hesapta gözüküyor ,bende hesaba girince gördüm . bunada şükür diyelim.
    10000 lota 1574 lot geldi bana da.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 5 Ağustos 2021 perşembe günü işlem görmeye başlayacak hayırlı olsun ,

6. Garanti yatırımdan 60 küsür bin tl lik talep açmıştım, 10 bin küsür tl lik vermiş. Allah bereket versin.

7. Hisse açılsında görelim kaç tavan gidecek
    sonra almayı düşünürüz. Ky lere vedikleri fiyat bellide
    Kurumsallara kaç tl den verdiler acaba ?
    Sütten ağzımız yandi.Bu yoğurtmu Anlayacağız.

Kap : Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) 68.750.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 300.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8' inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 05/08/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 10,75 TL/pay baz fiyat, "GENIL.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 7/37 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •