Sayfa 243/1006 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

Ekonomi basınından alıntı:
    Bankaların batık kredileri hakkında geç olmadan konuşmamız lazım
    Zarar demek öz kaynakların erimesi demek, yani iki yıl içinde sektöre en az 200 milyar TL öz kaynak takviyesi gerek. Çok büyük para. Bu kaynak nereden bulunacak?
    https://www.google.com/amp/s/t24.com...iz-lazim,31117
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Şirket yönetemeyecek insanlara ülke yönetimini verdik. HEMDE 20 YILDIR... Allah bizim belamızı veriyor.

3. Mevduatin kralı chucky foruma selam yola devam deyip burgan dan 18.50net bağladığı paranin aylık faizini almış .s..b...tan kahve fotosu atıyor.parayi 3.5 senede 2ye katlamış mevduatta ekstreleri gördüm ben bile şaşırdım.bizde paçasına tutunduk ..lakin bahriyle virtue ye yetişemedik onlar %20 netle bagladilar .

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Mevduatin kralı chucky foruma selam yola devam deyip burgan dan 18.50net bağladığı paranin aylık faizini almış .s..b...tan kahve fotosu atıyor.parayi 3.5 senede 2ye katlamış mevduatta ekstreleri gördüm ben bile şaşırdım.bizde paçasına tutunduk ..lakin bahriyle virtue ye yetişemedik onlar %20 netle bagladilar .

Çağırsana buraya laflayak...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Mevduatin kralı chucky foruma selam yola devam deyip burgan dan 18.50net bağladığı paranin aylık faizini almış .s..b...tan kahve fotosu atıyor.parayi 3.5 senede 2ye katlamış mevduatta ekstreleri gördüm ben bile şaşırdım.bizde paçasına tutunduk ..lakin bahriyle virtue ye yetişemedik onlar %20 netle bagladilar .

Ben geçen sene borsada parayı 6'ya katladım chucky boşa kürek çekiyor Şaka bir yana 2-3 milyon lirası olan insan hep mevduat yapsa doğru düzgün para erimez erise de koymaz.. burda 100 200 bin lirayla mevduat yapanların Allah yardımcısı olsun...
    Son düzenleme : Tarila; 23-09-2021 saat: 17:15.

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Crash tüm hızıyla otobanda.!!!
    Saldım çayıra.!!!
    Mevlam gayıra.!!!
    Titanik batarken .!!!
    Hangi sektörün parlak olduğunu istemeden de olsa paylaşmış adam bu arada.

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku

bende sadece 350k lık kısmı yüzde 20 bağlayabildim tırstım gerisi brüt 18.50 den 3 aylık bağlı

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku

Sadwce mevduat ile İkiye katlayamaz. Bir yanlışlık var

Sayfa 243/1006 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •