Sayfa 27/136 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 209 - 216 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Daha önce dikkatimi çeken ama detaylı olarak incelemediğim bir şirket. Fintables birleşimi gözde sektöre dahil edince sayfasına gireyim dedim bir de baktım herkes burada
    Pazartesi inşallah bir miktar alım yapacağım

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko pazartesi 15 cıvarından alacağım malını , hisseyi yönlendirenlerin genel taktiği o önce açılışta biraz bas sonra kaldır ,15 altını bile kısa süreli gösterebilirler,,yeo,brlşm yaparım fırsat verırse
    14 maliyetli bir miktar almistim. 15 altı görürse takviye ederim bende.

3.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Daha önce dikkatimi çeken ama detaylı olarak incelemediğim bir şirket. Fintables birleşimi gözde sektöre dahil edince sayfasına gireyim dedim bir de baktım herkes burada
    Pazartesi inşallah bir miktar alım yapacağım
    piyasa yeni yeni keşif etmeye başladı...diğer hisseler içinde en ucuzu...döviz bazlı iş yapması...agresif büyümesi...döviz fazlası ile güzel yerleri hakediyor...umarım piyasa gereğini yapar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    piyasa yeni yeni keşif etmeye başladı...diğer hisseler içinde en ucuzu...döviz bazlı iş yapması...agresif büyümesi...döviz fazlası ile güzel yerleri hakediyor...umarım piyasa gereğini yapar...
    Bugün kendime göre epey bir alım yaptım keko hocam. Elde alfas, yeo, eupwr vardı, bunlara brlsm’yi de eklemiş oldum enerji olmayan başka bir hissemi epeyce tırpanlayarak.
    Aslında beğendiğim başka hisseler de var diğer sektörlerden ancak yenilenebilir enerji sektörü öyle ağır basıyor ki bunları satmaya kıyamıyorum. Kısada oldukça yürüdüler ancak uzun vadede hala önlerinin açık olduğunu düşünüyorum

5. Şirketimizin bağlı ortaklığı
    Solar Santral Enerji A.Ş ile Japonya Merkezli Aisin Otomotiv Parçaları San.ve
    Tic.A.Ş arasında, anahtar teslimli Güneş Enerjisi Santrali kurulumu için K.D.V.
    hariç toplam 9.100.000 ABD Doları bedelle ön anlaşma yapılmıştır.Proje
    bedelinin TL karşılığı güncel kur ile 245.063.000.TL
    olup sözleşme imzalandığında detayları kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımızla...

6.  Alıntı Originally Posted by kartal_1903 Yazıyı Oku
    Şirketimizin bağlı ortaklığı

Saygılarımızla...
    Hayırlısı olsun, anlaşma süper. Solar santral enerjinin %kaçı bizim bilgisi olan paylaşabilir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by kartal_1903 Yazıyı Oku
    Şirketimizin bağlı ortaklığı

Saygılarımızla...
    aboooo tüm söylediklerimizi teyit edecek şekilde bir de üzerine çok güzel bir kap gelmiş... bilemiyorum bazıları bana ballı adamsın diyorlardı da pek inanmıyordum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun, anlaşma süper. Solar santral enerjinin %kaçı bizim bilgisi olan paylaşabilir mi?
    %70 i bizim...şirket bayağı yüklü işler almaya başladı...piyasada ges işi yapan şirketler arasında rasyoları en ucuz olanı bu...üzerine de çok güzel bir bilanço bekliyorum...hisse daha da ucuzlayacaktır düşüncesindeyim...

Sayfa 27/136 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •