Sayfa 86/128 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 681 - 688 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün de güne güzel başladık..umuyorum ki artılılığı artar...bir çok enerji şirketi güzel primler yapmışlar...bu hava bizi de destekler...bu sıralarda gelebilecek bir güzel kap çok faydalı olacak...sabır sabır sabır...
    sayasla bırlıkte en ucuz enerjı sırketlerı bence bırlesım bugun asagı yukarı yapadursun guzel gunler yakın

2. Biraz oyalansın bakalım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Biraz oyalansın bakalım...
    destekleri kasten aşağı kırıyorlar...millet panik olup satsın diye...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    destekleri kasten aşağı kırıyorlar...millet panik olup satsın diye...
    Son hareketleri bezdirici. Hızlı çıkışın bir soluklanması gerekiyor. Bu hissede çokta vur kaç mantığında insanlar mevcut. Ekurisi Orge çok daha dik duruyor. Saygılar.

#BRLSM: Erde Mühendislik A.Ş. ile REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında bugün Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane projesi kapsamında;

- Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV olmak üzere sözleşme imzalamıştır.

- İlgili proje kapsamında bağlı ortaklığımızın imzaladığı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 271.355.371,20 TL (KDV Dahil)'dir.

- İş süresi 10 ay olarak planlanmıştır.

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    #BRLSM: Erde Mühendislik A.Ş. ile REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında bugün Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane projesi kapsamında;

- Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV olmak üzere sözleşme imzalamıştır.

- İlgili proje kapsamında bağlı ortaklığımızın imzaladığı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 271.355.371,20 TL (KDV Dahil)'dir.

- İş süresi 10 ay olarak planlanmıştır.
    güzel bir kap..hayırlı uğurlu olsun..brlsm son hızla çalışmaya devam ediyor...(galiba önce kapın imza atılmış hali....) sıkıntı yok...yola devam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Son hareketleri bezdirici. Hızlı çıkışın bir soluklanması gerekiyor. Bu hissede çokta vur kaç mantığında insanlar mevcut. Ekurisi Orge çok daha dik duruyor. Saygılar.
    ky ne yazık ki sabır etmeyi bilmiyor...havuçu gördümü koşa koşa geliyor..sopayı da gördü mü arkasına bakmadan kaçıyor...oysa bazen havuç yemek için biraz sopa yemeyi göze almak lazım...sabır ,emek,cefa çekmeden bir ky nın kazanması zor...çoğu sefer ky havuç yemeye koşarken çok sopa yiyiyor...

8. Citi takasından işlem yapan
    Qnb: 868.000 lot
    Yfin : 509.000 lot
    Bofa: 188.000 lot.
    Alıcı durumda. Tahtacı bunlara hep tavandan aldırıyor..

Sayfa 86/128 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •