Sayfa 38/136 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 297 - 304 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Sdttr Tatgd parsn alkim oyakc hepsinin hikayesi var bu Tar kağıtlar bulmak önemli ama bunlardan bazıları ii prim yaptı zaten ama hepsinde bir hikaye mevcut hisse seçerken hikayesi ve şirketin sahibi benim için herşeyden daha önemli
    akrep dostumu da hep taktir etmişimdir...aldığım çoğu hisselerin forum geçmişlerine baktığımda akrebin yazılarını görebiliyorum...en iyi hisselerin forumunda muhakak kendisi vardır...kendisi de hızlı ve doğru kararlar verebiliyor...her zaman söylüyorum para temelcilerdedir diye.... en çok teknikçiler konuşur ama en çok da temelciler kazanır...tanıdığım eski temelci dostlarımın çoğu ekonomik özgürlüğünü çoktan kazandılar...elhemdüllilah ben de çok kazandım...akrabalarıma ve beni takip etmek isteyen dostlarıma da kazandırıyorum...onların duaları bana yeterdir...kimseden herhangi bir maddi talebim yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    akrep dostumu da hep taktir etmişimdir...aldığım çoğu hisselerin forum geçmişlerine baktığımda akrebin yazılarını görebiliyorum...en iyi hisselerin forumunda muhakak kendisi vardır...kendisi de hızlı ve doğru kararlar verebiliyor...her zaman söylüyorum para temelcilerdedir diye.... en çok teknikçiler konuşur ama en çok da temelciler kazanır...tanıdığım eski temelci dostlarımın çoğu ekonomik özgürlüğünü çoktan kazandılar...elhemdüllilah ben de çok kazandım...akrabalarıma ve beni takip etmek isteyen dostlarıma da kazandırıyorum...onların duaları bana yeterdir...kimseden herhangi bir maddi talebim yok...
    Baştacısın��
    ytd deli saçmasıdır

3. https://twitter.com/MARBAS_MENKUL/st...5zqQWy2sQ&s=09

Enerji Teknolojileri Sektörü güncel görünüm.

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/MARBAS_MENKUL/st...5zqQWy2sQ&s=09

işte can alıcı nokta budur dostum...enerjilerin listesine girdik ve o listede en ucuzu biziz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. cwene tavan olmak üzere...olursa biz de onlar ile birlikte hareket edeceğiz..o vakit bizim de tavan yapma ihtimalimiz var...ama ileriki günlerde diğer enerji sektörü hisselerinden pozitif ayrışacağımızı düşünüyorum...çünkü en ucuzu biziz...diğer hisseleri satanlar burada pozisyon almaya çalışacaklardır...bu durum bizi pozitif ayrıştıracak..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    işte can alıcı nokta budur dostum...enerjilerin listesine girdik ve o listede en ucuzu biziz...
    aynen çok ince nüans budur.
    Aslında bir yatırım haberi yada iş koluyla ilgili bir gelişme olsa hızlıca piyasa değerimiz büyücek
    aralarında sırıtıyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/MARBAS_MENKUL/st...5zqQWy2sQ&s=09

Çok teşekkürler, çok güzel bir tweet. Marbaş’ın da bizi bu listeye koymuş olması piyasanın bu işe inandığı noktasında ümit veriyor.
    Teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    aynen çok ince nüans budur.
    Aslında bir yatırım haberi yada iş koluyla ilgili bir gelişme olsa hızlıca piyasa değerimiz büyücek
    aralarında sırıtıyoruz
    bence ekstra ek iş yapmasına gerek yok...çünkü zaten ges dışında binaların elektrik ve mekanik işlerini yapıyorlar...bu işleri yapmaları piyasayı tanımalarını sağlıyor...tecrübeleri ile bilgi birikimleri ile müşteriye güven veriyorlar...zaten işlerinde türkiyenin bir numaralı şirketidir..o yüzden de ges işi tamamlayıcı olmuş...tıpkı gesana benzemiş...gesan da tahaaüt işleri yaparken bu işlerde kullanılan ürünleri üretmeye başlamışlar....piyasaya kendilerini kabul ettirmişler..ardından da ges işine de girmişler..

Sayfa 38/136 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •