Sayfa 82/101 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 649 - 656 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. Diğer enerjiler iyi primli bugün, biz biraz zorlanıyoruz, kredili işlem yasağı mı etkili acaba?
    Deniz sabah aldıklarının çoğunu verdi..

2. donduk tekkeye hadı bakalım,,alfas 35 mılyar pıyasa değerınde yeo 13 mılyar bunun ızahı yok...!!!!,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. An itibariyle piyasa değerleri;
    astor: 102 milyar tl,
    gesan: 39 milyar tl,
    eupwr: 38 milyar tl,
    kontr: 38 milyar tl,
    smrtg: 35 milyar tl,
    alfas: 35 milyar tl,
    cwene: 32 milyar tl,
    yeotk: 13 milyar tl.
    fıkra bu kadar.

Bu hisse neden bu kadar baskılanıyor? hisse fiyatı yükselirse patron "elimdekileri kimseye satamam" diye mi düşüyor acaba?

4. Bilmediğimden soruyorum. Şirketin büyüklüğü (yaptığı işler, cirosu, karı vs) de diğerleri kadarmı önemli olan o.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Bilmediğimden soruyorum. Şirketin büyüklüğü (yaptığı işler, cirosu, karı vs) de diğerleri kadarmı önemli olan o.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hepsi farklı şirketler elbette sermaye ciro kar vs farklı halka açıklık oranlarıda farklıdır mutlaka aslında sayfayı geriye doğru tarar değerlendirmeleri okursan yeterince bilgi edinirsin.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by bir garip keloğlan Yazıyı Oku
    An itibariyle piyasa değerleri;
    astor: 102 milyar tl,
    gesan: 39 milyar tl,
    eupwr: 38 milyar tl,
    kontr: 38 milyar tl,
    smrtg: 35 milyar tl,
    alfas: 35 milyar tl,
    cwene: 32 milyar tl,
    yeotk: 13 milyar tl.
    fıkra bu kadar.

Bu hisse neden bu kadar baskılanıyor? hisse fiyatı yükselirse patron "elimdekileri kimseye satamam" diye mi düşüyor acaba?
    Bence burada sadece piyasa değeri olarak bakmak doğru olmaz, f/k olarak baktığımızda 49’dayız. Alfas 45, Europower 93, gesan 44, smrtg 129, cwene 32 , astor 44. Aslında şu anda düşünüldüğü kadar ucuz değiliz bence.
    Ancak şu var, bana göre önemli olan potansiyel. Yıllıklandırılmış net kar sadece 267 milyon tl, dolayısıyla fk’mızı yarıya düşürmek için bu rakamı 534 milyona çıkarmak yeterli olacak, örneğin Europower’ın fk’yı yarıya düşürmek için etmesi gereken kar 416 milyon ve çıkması gereken total kar 832 milyon .
    Aldığımız işlerin totali ne kadar oldu bilmiyorum ve yanılmıyorsam geçende sn.tablet’in paylaştığı grafikten gördüğüm kadarıyla %18 kar marjı ile iş yapmışız son dönemde. İntegral’in de zaten 767 milyon tl kar beklentisi var ki bu rakamlar da genelde mütevazi olur bu tarz raporlarda. Kısacası, bilançomuz iyi gelirse matematik bizim yanımızda gibi, beklenen karların gelmesi durumunda ve en az 35 fk olması durumunda ciddi bir getiri potansiyeli olduğunu düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yeo da ki pot. açık söylemek gerekirse hiçbirinde yok ,cw falan o karları açıklayamaz bu yıl çok çok zor ,bakmayın siz fk sının düşük olduğuna ,,eğer hidrojen tarafında da sağlam bir hikaye başlarsa o zaman izleyın yeo yu ,alfas mesala neredeyse bütün gelirini panel üretiminden karşılar pıyasa değerı 35 lere dayanmış ,,yeo çok farklı şirket !!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 82/101 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •