Sayfa 65/101 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 513 - 520 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. 1GW depolama = 1milyar dolarlık haber daha var

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Sevenhill eğer benim işkembeden attoğımı düşünüyorsan geçmişte sacro zamandan tut geçmişteki grafiklerime bak istersen ayrıva şu ortamada hisseler gidiyor ama bu nasıl gidiyor ayrıca seninle polemiğe girmeyeceğüm çünkü seni tanıyorum ve kötü niyetli olmadığını biliyorum ama bana saldırman gereksiz olmuş hkym yi de bende araştırıp almayı düşünüyorum neyse umarım yazdıklarımı anlamışsındır hayırlı kazançlar herkese
    hktm olayi ne ki? fk en cok sisen hisse

3. Büyüme hisselerinde f/k bakmak pek mantıklı değil, 2 bilanço bir anlaşma, yatırım ile bedava olabilir bu fiyatlar. Şu anda çarpanlar pahalı ama şirketin önü açık. Ytd
     Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    hktm olayi ne ki? fk en cok sisen hisse

4. 80 e düştü almadık.. Sokayım aksenine.. Tuzu kuru kağıtlar gitmiyor.. Paraya ihtiyacı olan şirketler gidiyor.. 108.5 den aldık HAYIRLISI ile
    OMAHALI

Şirketimiz ortaklarından Tolunay YILDIZ, Orhan YILDIZ, Özbey YILDIZ, Barış ESEN, Caner KARATAŞ, Sinan KARAHAN ve Yasin DÜVEN, çıkarılmış sermayemizde sahip oldukları B grubu paylardan, toplam 10.032.000 TL nominal değerli kısmının, borsada işlem gören niteliğe dönüştürülmesi amacıyla düzenlemiş oldukları "Pay Satış Bilgi Form"larının onaylanması amacıyla, 21.11.2022 ve 22.11.2022 tarihlerinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurduklarını Şirketimize bildirmişlerdir.

Pay Satış Bilgi Formunda; ortak pay satışından elde edilecek fonun maksimum %75'inin pay sahibi tarafından Şirketimize faizsiz olarak borç verileceği, Şirketimize bu borcun, yapılması planlanan arsası satın alınmış Batarya paketleri üretim tesisi kurulumunda, yurt dışı enerji yatırımlarının finansmanında ve iştirak şirketlerinin sermaye ihtiyaçlarında kullanmak üzere verileceği belirtilmiştir.

Pay Satış Bilgi Formu düzenleyen ortaklarımızın ad, soyad, sahip oldukları pay miktarları ve Şirketimize bildirimlerine ilişkin yazılar ekte sunulmaktadır.

Bu satış uygulaması hiç iyi değil.

6.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Şirketimiz ortaklarından Tolunay YILDIZ, Orhan YILDIZ, Özbey YILDIZ, Barış ESEN, Caner KARATAŞ, Sinan KARAHAN ve Yasin DÜVEN, çıkarılmış sermayemizde sahip oldukları B grubu paylardan, toplam 10.032.000 TL nominal değerli kısmının, borsada işlem gören niteliğe dönüştürülmesi amacıyla düzenlemiş oldukları "Pay Satış Bilgi Form"larının onaylanması amacıyla, 21.11.2022 ve 22.11.2022 tarihlerinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurduklarını Şirketimize bildirmişlerdir.

Pay Satış Bilgi Formunda; ortak pay satışından elde edilecek fonun maksimum %75'inin pay sahibi tarafından Şirketimize faizsiz olarak borç verileceği, Şirketimize bu borcun, yapılması planlanan arsası satın alınmış Batarya paketleri üretim tesisi kurulumunda, yurt dışı enerji yatırımlarının finansmanında ve iştirak şirketlerinin sermaye ihtiyaçlarında kullanmak üzere verileceği belirtilmiştir.

Pay Satış Bilgi Formu düzenleyen ortaklarımızın ad, soyad, sahip oldukları pay miktarları ve Şirketimize bildirimlerine ilişkin yazılar ekte sunulmaktadır.

Bu satış uygulaması hiç iyi değil.
    Etkilese dün etkilerdi habere rağmen dün tavan yaptı.

7. "maximum" yüzde 75 ifadesi hoşuma gitmedi. Parly satışı bitsin sonra yine bakarız. Size iyi kazançlar. Ytd.

8. Şirketimiz 23.11.2022 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında;

Kuzey Irak başta olmak üzere Irak'ta iş geliştirme faaliyetlerinde bulunmak ve faaliyet alanlarımızda daha aktif şekilde yer almak için Irak'ın Erbil şehrinde Şube açılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Sayfa 65/101 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •