Sayfa 159/524 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 4185 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.turklim.org/uye-limanlar...bre-terminali/

dostum bu linkteki bilgilere göre doğu rıhtımın uzunluğ 367 metre...batı rıhtımının uzunluğu ise 417 metre...benim aklımda kalan eski bilgilerden de ben her birinin uzunluğunun 400 metre olduğunu hatırlıyorum..ekleme ile birlikte 500 metreye çıkacak diye hatırlıyorum ( tabi en 1-2 yıl önceki hatırladığım bilgilerdi bunlar )
    Gemi yaslama uzunluğu 500metrelere çıkacak.

Benim paylaştığım bilgi ÇED raporundan. Orda bir simülasyon yapmışlar ve 398M uzunluğunda 245.000DWT ya sahip gemilerin gelmesinde bir sorun yok demişler.

Tonajini bilmiyorum ama suveys kanalini tıkayan Ever Grin gemisi de bu uzunlukta.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Gemi yaslama uzunluğu 500metrelere çıkacak.

Benim paylaştığım bilgi ÇED raporundan. Orda bir simülasyon yapmışlar ve 398M uzunluğunda 245.000DWT ya sahip gemilerin gelmesinde bir sorun yok demişler.

Tonajini bilmiyorum ama suveys kanalini tıkayan Ever Grin gemisi de bu uzunlukta.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamam dostum şimdilik taşlar yerine oturdu...ben de 500 metrelik iskeleye 500 metrelik gemi yanasabilir sanıyordum
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Tamam dostum şimdilik taşlar yerine oturdu...ben de 500 metrelik iskeleye 500 metrelik gemi yanasabilir sanıyordum
    Keko abim seni burda görmek çok güzel .

Benim bildiğim en uzun gemiler 400 metre uzunluk ve 65 metre genisligindedir.

2200 adet konteynir yükleme kapasiteleri vardır.

Takribi 30 tondan 66000 ton

40 tondan 88000 ton yük taşıma kapasiteleri var.

Yanılmış olabilirim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. bugunkü işlemleri paylaşacak arkadaş yok mu ..alan-satanı bi görelim.tahtada bir grup var sanki 220 altına bırakmadı 226.8 üzerinede ısrarla çıkarmadı...kişisel görüşüm al sat tut tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by slethern Yazıyı Oku
    bugunkü işlemleri paylaşacak arkadaş yok mu ..alan-satanı bi görelim.tahtada bir grup var sanki 220 altına bırakmadı 226.8 üzerinede ısrarla çıkarmadı...kişisel görüşüm al sat tut tavsiyesi değildir.

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : miper; 31-01-2022 saat: 22:55.

6. Yuzde 45 halka aciklik var. 10 milyon sermaye var. Yapılacak iskelenin maliyetini ortaklara yükler mutlaka patron paşa. Bagfas ta bedelli yapan burada bütün yükü ben çekeyim demez. Önce bedelli sonra bedelsiz çok zaman alır. Bence uyanik patron 1 e 20 bedelli yapıp ky yi korkutup bir taşla kuş sürüsü avlamak isteyebilir. Tamamen deli saçması yazdım. Kimse tavsiye gibi görmesin.

7. Bu fiyatlarda bedelli - bedelsiz aynı şeydir fark etmez . Bunu anlatması uzun sürer. Yeter ki sermaye artırsınlar
    Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Kimse benim görüşlerime göre karar vermesin. Herkes kendi imkanları doğrultusunda araştırıp yatırımını yapmalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by Gölge Yazıyı Oku
    Bu fiyatlarda bedelli - bedelsiz aynı şeydir fark etmez . Bunu anlatması uzun sürer. Yeter ki sermaye artırsınlar
    bedelsiz yapabildiği sürece bedelli yapamaz...öz kaynakları 382 milyon olmuş...hem bedelsiz hem bedelli yapabilir mi ?? onu bilemiyorum...ama sermaye artışı ihtimali çok yükseldi...yatırımlar yüklü...nakit ve benzerleri azalmış buna karşılık kısa vadeli borçları artmış...şirkete bir şekilde sermayenin girmesi gerekiyor bu çok da faydalı olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 159/524 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •