Sayfa 217/524 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 4190 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    yeni sermaye 40 milyon olacak, yeni sermaye ile 1 e 3 bedelli yapmasını tahmin ediyorum. Böylece iskele işinin finansmanı için 120 milyon lira temin imkanı doğacak. çed konusu henüz sonuçlanmadı. mahkeme süreci tamamlandığı anda olağanüstü genel kurul ile bedelli gelebilir diye umuyorum. tamamen kişisel düşünce ve beklentilerimdir. kimseye tavsiye niteliği taşımaz.
    Aklın yolu bir.
    Aynı kanaatteyim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[QUOTE=akrep4401;5903245] pala bunu benden önce öğrendi sürseydi şimdiye kadar sürmeliydi demekki o da beğenmedi bu beklentide bitti takip ettiğim kağıtlar deli fişek oluyor endeks artı olunca bende kısa süreliğine elveda dedim /QUOTE]

Sn Akrep4401 kazancınız bereketli ve daim olsun..

senet giderse yanlış kararlar alınmasına neden olmamak için susarım.. gitmezse de söz hakkım devam eder.. hazırlanmış olan teknik görüntü mutlaka yukarı yönlü sonuçlanacak diye bir kural yok.. bu gün gitmese bile eggub yi bir süre yakın takipte tutacağım.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by ingasltd Yazıyı Oku
    %300 bedelsiz yapacagina hic yapmaz daha iyi. sahte oldugu buradan bile belli
    Sana danışmadan işlem yapmışlar maşallah sahte-gerçek ayırımın muhteşem...

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili dostum yanlış anladım veya hisse hareketi beni yanılttı sizden özür dilerim ve yazdıgım o yazıyı da sildim hakkını helal et.
    helal olsun üstadım. sorun yok. hepimizi strese soktu uzun zamandır. hayırlı olur hepimiz için inşallah.

5. Tavan acti.te

6. [QUOTE=esozcan;5903485]
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    pala bunu benden önce öğrendi sürseydi şimdiye kadar sürmeliydi demekki o da beğenmedi bu beklentide bitti takip ettiğim kağıtlar deli fişek oluyor endeks artı olunca bende kısa süreliğine elveda dedim /QUOTE]

Sn Akrep4401 kazancınız bereketli ve daim olsun..

senet giderse yanlış kararlar alınmasına neden olmamak için susarım.. gitmezse de söz hakkım devam eder.. hazırlanmış olan teknik görüntü mutlaka yukarı yönlü sonuçlanacak diye bir kural yok.. bu gün gitmese bile eggub yi bir süre yakın takipte tutacağım.. iyi çalışmalar..
    Çok teşekkürler sizinde kazanxınız bereketli ve daim oksun
    ytd deli saçmasıdır

Maşşallah tavan açıldı.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı ve berketli olsun.. düzeltme yapmadıkça geriye yaslanıp keyif yapma zamanı..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 217/524 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •