Sayfa 227/527 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 4213 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    Kozal, kozaa ve ipek ne varsa çıktım.. Gerçi çok ciddi karlar alsam da içimde pişman olacakmışım gibi bir his var.. Acaba diyorum egegübre içimde ki derin boşluğu doldurur mu? Bu zamana dek ufak ufak kumbara misali biriktirmiştim, bir kumar oynasam da kalın kalın dalsam mı diyorum, ne dersiniz dostlar tavsiye eder misiniz ...
    Tahtacı senin kumara yatırdığını görürse kesin bir hile yapar.

Üzerine bir ağırlık baglayıp dibe batırır, dipten çıkana kadar da önceki masalardan çıktığına pişman ettirir.

Sen sen ol kumara bel bağlama.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Tahtacı senin kumara yatırdığını görürse kesin bir hile yapar.

Üzerine bir ağırlık baglayıp dibe batırır, dipten çıkana kadar da önceki masalardan çıktığına pişman ettirir.

Sen sen ol kumara bel bağlama.

Haklısın haklı olmasına da, ben o bildiği kumarbazlardan değilim. Karadenizli ,taş çatlar inat çatlamaz cinsinden... O yılar ben yılmam ..

3.  Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    Kozal, kozaa ve ipek ne varsa çıktım.. Gerçi çok ciddi karlar alsam da içimde pişman olacakmışım gibi bir his var.. Acaba diyorum egegübre içimde ki derin boşluğu doldurur mu? Bu zamana dek ufak ufak kumbara misali biriktirmiştim, bir kumar oynasam da kalın kalın dalsam mı diyorum, ne dersiniz dostlar tavsiye eder misiniz ...
    Ben de tam tersini yaptım, tabii numunelik EGGUB bıraktım

Ben tarafsız röntgen çekeyim elimde yok

Şimdi ÇED raporu dediniz o geldi hissede tık yok

Alış nedeniniz %90 sermaye düşük diye idi onunda haberi geldi yine tık yok 2 senedir bekliyorsunuz haber geldi e tahtacı bana ötekine alım fırsatı neden veriyor öteki kağıtlarda bir dünya para kazanıldı hala Selim kardeş çıkacak diye ne bekliyorsun haberin geldiği gün ve sonraki 4 5 gün tavan devam etmeliydi bakınız kent jant diğer bölünmelere ilk gunnun altına geldi

5.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Ben de tam tersini yaptım, tabii numunelik EGGUB bıraktım
    Tebrik ederim ,içimdeki sıkıntı boşuna değilmiş ,daha satar satmaz pişman oldum. Benim nasip bu kadarmış hayırlı kazançlar..

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Ben tarafsız röntgen çekeyim elimde yok

Şimdi ÇED raporu dediniz o geldi hissede tık yok

Alış nedeniniz %90 sermaye düşük diye idi onunda haberi geldi yine tık yok 2 senedir bekliyorsunuz haber geldi e tahtacı bana ötekine alım fırsatı neden veriyor öteki kağıtlarda bir dünya para kazanıldı hala Selim kardeş çıkacak diye ne bekliyorsun haberin geldiği gün ve sonraki 4 5 gün tavan devam etmeliydi bakınız kent jant diğer bölünmelere ilk gunnun altına geldi
    Üstadım çok haklısın lâkin bu saatten sonra çıkmak yanlış olur.

Suyu gelmeye başladı bunun, doğum olmak üzere.

Giden gitti güvenemem diğerlerine.
    Bedelsizin hakkı mutlaka verilecek.
    Daha bilanço belli olacak.

6 ay önce giden gitti diyordun hala gidiyorlar bir bilancolar geliyor fk lar 3 e 4 e düşüyor

3 ay önce yine giden gitti diyordun

Artık bekle zaten ama hata yaptığını kabul et bunu tecrübe hanene yaz sadece sermayesi düşük diye kağıt alınmaz alınsa bile az alınır beklesende üzmez buradan ikiye katlasa enflasyon zararın çıkar son bir senelik aman dikkat et dostum

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    6 ay önce giden gitti diyordun hala gidiyorlar bir bilancolar geliyor fk lar 3 e 4 e düşüyor

3 ay önce yine giden gitti diyordun

Artık bekle zaten ama hata yaptığını kabul et bunu tecrübe hanene yaz sadece sermayesi düşük diye kağıt alınmaz alınsa bile az alınır beklesende üzmez buradan ikiye katlasa enflasyon zararın çıkar son bir senelik aman dikkat et dostum
    Üstadım zaman senin haklı olduğunu gösterdi.
    Lâkin beklentilerin taze tutulması uzerine biz beklemeye devam ettik.

Yıllar önceki hatalarım yüzünden digerlerinden kazanç elde etmesem de uzun tutup geç te olsa kazanmayı tercih ettim diyelim.
    Yoksa radarımda bir çok hisse yok değildi.

Gelgitlerle çok hata yaparım diye ellemiyorum.
    Fakat sizi taktir ediyorum.
    Benim meblağ küçük olduğu için al sat yaparak hataya düşmek istemiyorum.

Son düzenleme : aslanselim; 05-05-2022 saat: 17:18.

Sayfa 227/527 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •