Sayfa 445/519 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon
Arama sonucu : 4145 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 35 kişi okumaktadır. (1 üye ve 34 ziyaretçi)

Günaydın dostlar, sabah sabah bu kadar yatırımcı, sanırım bu yüzden emme basma tulumba gibi yukarı aşağı devamlı gidiyoruz.
    Küçük çiftçiler de buraya doluştuysa işimiz var.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Küçük çiftçiler de buraya doluştuysa işimiz var.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yok yahu, uzun zamandır yatırımcısıyım ama çok cüzi miktarda, ara ara topiği takip ederim kalabalığı görünce şaşırdım

Bol şanslar
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Aslanselim yazınızı yeni gördüm geçmiş yazılara bakarken...İlk girdiğim zaman hisseye maalesef patronu araştırmadım.Hata etmişim.Limanı,arsası karı iyi die girmiştim.Patron kendi ağzı ile demedimi alsancak kadar değerli die...İnandım.Sonra bayağı bekledim sattım az bir lotla devam ettim...Ama şu an değerleme olayı çıkınca dayanamayıp geri girdim...Artık bende bekleyeceğim bu sefer....Dönmek yok bu sefer....Patronu zor biliyorum ama sanki son demlere gelindi gibi die hissediyorum.Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın....Denizkiraz dan cvb bekliyorum.Acaba duruyor mu?
    Duruyor hcm. En kisa sürede analizini yapcam. Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Hocam özel msj kutunuz dolmuş...Atamadım size mesaj
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Bir teknik analiz nefis olur

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Bir teknik analiz nefis olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu hisse önce temel analiz i fiyatlasın teknik analiz nedir ki bir şeyin değeri ini teknik analiz belirleyemez tabi elinize sağlık çok güzel teknik analiz yorumlar ama bakın ortada bir değer var bırakın limanı gübre tesislerini bile temsil etmeyen bir piyasa değeri var iken teknik analiz anlarmsız havada kalıyor bu hissenin ihtiyacı gizli kalmış değerin keşfedilmesi gerekiyor ve patron akılcı profesyonel olmalı buy back yapsa o bir malın değerini en iyi saglbl bilir adam yıllar önce en az Alsancak llmanından daha değerli dedi ama burda en az 10 kat prim demek ama teknik analiz bunu göremez burda insanlar hakka arz peşinde koşan kitle bunu keşfetse sizce nasıl olur halka arzlarda geçmiş grafikler yok teknik analiz mümkün değil ama işte 10-20 kat primler var demek ki o kitle bu malın değeri bu değil diye düşünüyor ama keşke o kitle Eggub ün değeri bu değil diye sorgulasa

7.  Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Bu hisse önce temel analiz i fiyatlasın teknik analiz nedir ki bir şeyin değeri ini teknik analiz belirleyemez tabi elinize sağlık çok güzel teknik analiz yorumlar ama bakın ortada bir değer var bırakın limanı gübre tesislerini bile temsil etmeyen bir piyasa değeri var iken teknik analiz anlarmsız havada kalıyor bu hissenin ihtiyacı gizli kalmış değerin keşfedilmesi gerekiyor ve patron akılcı profesyonel olmalı buy back yapsa o bir malın değerini en iyi saglbl bilir adam yıllar önce en az Alsancak llmanından daha değerli dedi ama burda en az 10 kat prim demek ama teknik analiz bunu göremez burda insanlar hakka arz peşinde koşan kitle bunu keşfetse sizce nasıl olur halka arzlarda geçmiş grafikler yok teknik analiz mümkün değil ama işte 10-20 kat primler var demek ki o kitle bu malın değeri bu değil diye düşünüyor ama keşke o kitle Eggub ün değeri bu değil diye sorgulasa
    Bu düşüncelerinize katılıyorum Sn. dadaş3525. Bu teknik analizi de reddettiğim anlamına da gelmez. Tüm verileri harmanlayıp ona göre pozisyon almak gerek. Benim için temel analiz olmazsa olmazdır tabi.

8. Gencoların hissesi yine satış ağırlıklı, nedir bunun derdi, bu hafta bedelsiz onayı da gelebilir, liman büyütme zaten her şey yolundaydı, eee hala ne bu sıkıntı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 445/519 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •