Sayfa 444/524 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon
Arama sonucu : 4185 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Sayın denizkiraz nasılsınız?Sizi formda gördüm egegübrede..Neptınız 3 yıldan beri bekliyor musunuz?Yoksa sattınız mı?Şu anda nasıl görüyorsun egegbreyi...Hedef fiyatınız var mı?Değerleme işi sizce nasıl olur umutlumusunuz?Patron çok sıkıntılı...Açıkcası ben 1000 lere gider die düşünmüştüm....Ama patron maalesef iİn vermiyor şu an için...Sizin düşünceleriniz nedir?Ege gübreden başka hissenizde var mı?Özelden yazayım dedim ama mesj kutunuz dolu galiba.Eskisi gibi pek yazmıyorsunuz...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sadece patron ve tahtacı işi değil bu.
    Bu tahtada her türlü kumarbaz aracı kurum var sanki.
    Benden alamayacaklar.
    Gelecekleri varsa gòrecekleri de var.
    Bakalım er mi yaman, bey mi.
    Piyasaya kafa tutuyorum

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedelsiz vermesine gerek yok bu izmir pisliği.
    Zaten testereyle tahtayı parcalıyor durmadan.
    Durmadan biraz yukarı sürüp oradan sürekli al aşağı ederek bizim de bu hareketlere katılmamızı algı yapmaya çalışarak elimizden almaya çalışıyorlar.
    Kusura bakmayın bu pis oyuna gelmeyeceğiz.
    Faizlerde uctu.
    Gidin faiz yeyin sizin burda işiniz yok.

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Ha bir de şunu söyleyeyim sayın ank11;
    Siz bu hisseyi alırken patronu araştırmış mıydınız?.
    O zamanlar bana neden öyle söylediniz.
    İşte bu tür yaklasımlar, karşı tarafa güvensizlik vermeye başlıyor.
    Ne zaman biri burda hisseyi ovse o gun bakıyorum hisse azicik yukarı gidip dibe vuruyor.
    Demek ki birileri mal boşaltmak için boyle davraniyor.
    O yuzden ben kendi hislerimle hareket ediyorum.
    Amma dogru,
    Amma yanlış,.

NİLKİZ beyi burdan sürekli yargılıyorlardı birileri.
    Bence adam hakikati söylüyordu.
    Ben de o birilerine kanıp inanmiyordum.
    Yatırın tavsiye etmiyorum.
    Bundan sonra hicbir sey eskisi gibi olmayacak
    Vesselâm

Aslanselim yazınızı yeni gördüm geçmiş yazılara bakarken...İlk girdiğim zaman hisseye maalesef patronu araştırmadım.Hata etmişim.Limanı,arsası karı iyi die girmiştim.Patron kendi ağzı ile demedimi alsancak kadar değerli die...İnandım.Sonra bayağı bekledim sattım az bir lotla devam ettim...Ama şu an değerleme olayı çıkınca dayanamayıp geri girdim...Artık bende bekleyeceğim bu sefer....Dönmek yok bu sefer....Patronu zor biliyorum ama sanki son demlere gelindi gibi die hissediyorum.Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın....Denizkiraz dan cvb bekliyorum.Acaba duruyor mu?
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Aslanselim yazınızı yeni gördüm geçmiş yazılara bakarken...İlk girdiğim zaman hisseye maalesef patronu araştırmadım.Hata etmişim.Limanı,arsası karı iyi die girmiştim.Patron kendi ağzı ile demedimi alsancak kadar değerli die...İnandım.Sonra bayağı bekledim sattım az bir lotla devam ettim...Ama şu an değerleme olayı çıkınca dayanamayıp geri girdim...Artık bende bekleyeceğim bu sefer....Dönmek yok bu sefer....Patronu zor biliyorum ama sanki son demlere gelindi gibi die hissediyorum.Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın....Denizkiraz dan cvb bekliyorum.Acaba duruyor mu?
    Elimizdekileri almadan götürmek istemiyorlarsa kendileri bilir.
    Onlar bekliyorsa, ben de beklerim.
    Herseyin bir nokta-i kemali vardır.
    Elbet teslim olacaklardır.
    Benim pes etmeye niyetim yok.
    Aptalca olabilir birileri için.
    Piyasa değeri ve kar artış ivmesi benim bu şirkette devam etmem için yeterlidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,189
    TBMM ye sunulan yasa teklifine göre banka ve finans kurumlarında enflasyon muhasebesi uygulanmayacak denmiş tüm şirketlere mi sadece banka ve finans kurumlarına mı?Yani egegubre enflasyon muhasebesi uygulayacak mı?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    TBMM ye sunulan yasa teklifine göre banka ve finans kurumlarında enflasyon muhasebesi uygulanmayacak denmiş tüm şirketlere mi sadece banka ve finans kurumlarına mı?Yani egegubre enflasyon muhasebesi uygulayacak mı?
    Bu gâyet normal bir şey hocam.
    Paranın enflasyonu ile malın enflasyonu farklı olmalı.

8. Bu başlığı şu anda 35 kişi okumaktadır. (1 üye ve 34 ziyaretçi)

Günaydın dostlar, sabah sabah bu kadar yatırımcı, sanırım bu yüzden emme basma tulumba gibi yukarı aşağı devamlı gidiyoruz.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 444/524 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •