Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 200/1004 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Viop XXXV

1. 10 yıllık ayı sezonu sona eriyor, Bist bu sezonda dünya endeklerinden bu zaman zarfında negatif ayrıştı. Bir nebze olsun aradaki farkın bir bölümünü alacak. Dolar bazlı orta vadede tepki diyelim.

Bankalardaki ralli geçen hafta başlar diye umuyordum. Bu ay içinde başlar diye düşünüyorum.

Bol şansllar
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

2. Sadece garanti kısa pozisyonum var maliyet 9,90 100 tane bunun dışında vob da işlemim yok . Altın satmıştım 1833,28 den 1823 gibi kapatmayı düşünüyorum. Aşağıda ve yukarda alım satım yerlerim belli bunun dışında arada pozisyon açmıyorum aşağıda 1,877 cent yukarda 1,936 cent alım satım aralığım , her zaman beklerim palacım .

3. Gerçek bir yükseliş tendine sürekl ticaret fazlası verdiğimizde geçebiliriz. Dolar bir tek o şekilde dengeye gelir. mevcut ekonomik konjoktürde ufukta bu durum gözükmediğinden uzun vadeli ralli ne yazık ki bu ekonomik program devam ettiği müddetçe hiç bir zaman olmayacak.
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

4. Geçen hafta bankalarda ralli başlıyor yazınca, bizleri saf ky zanneden forumdaşlar short açmıştı, onlara geçmiş olsun,

5. Yakın zamanda dolar endeksinin çöküşüne tanık olacağız (e fazla iki yıl içinde). Biz kendimizi bu dönemde ne kadar düzeltirsek, hedefimizo kadar bistte yüksek olur.

6. ABD de 2000 usd ye çalışmayan bir ABD li vatandaşa karşılık, 400usd aylık maaşla çalışmak için sırada bekleyen vatandaşımız var. Bu katma değeri finans piyasaları mutlaka fiyatlayacaktır.

7. Dolar/TL : 8,315 üstüne atabilirse alım denenebilir. Belki vob da alırım 20 kontrat ayrıca göstergelerde aşırı satışta bir süre sonra yükselmesi beklenebilir. Ancak ortalamalarını veya trend çizgisini kırmadan almayacağım .

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Badem fofası oyuna girince yabancı da makineleri devreye sokuyor.
    İşlemler cumadan beri karşılıklı benim gördüğüm.
    teknik olarak daha önce verdiğim 9.95 geçmeyi deniyor.
    Bu bölge geçilirse 10.18 yeni bant bölgesi olacak kısa vade.
    Ereğli'yi kendi haline mi bıraktınız , yoksa hafta sonu bir portre çalışmanız oldu mu.
    İyi haftalar

Sayfa 200/1004 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •