Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 849/1004 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Pandemide o kadar kredi kullanıldı. Pandemi öncesi kadar. Şimdi bunlar TÜİK ile oynuyorlar piyasada enflasyona göre zam veriyor. O kredi çekenler geçim sıkıntısı çekerken o krediyi nasıl ödeyecek.
    Zaten görevden almalarla onun çalışması yapılıyor. Faizler düşürülüp yeniden kredi verilerek o iş halledilecek. Seçime kadar bu iş halledilmezse şansının daha da düşeceğini tahmin ediyordur mutlaka.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,640
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yolladım mail.
    gelen bir mail yok, eğer matriks sys dosyasını mail olarak attıysan virüs sandığından silmiş göndermemiştir.
    ICQ işaretinde telefonum yazılı.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    gelen bir mail yok, eğer matriks sys dosyasını mail olarak attıysan virüs sandığından silmiş göndermemiştir.
    ICQ işaretinde telefonum yazılı.
    yok hocam normal bir mail attım dosya yok.

alla alla...

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sn. Dalgaci, o rakamı gösterirse tekrar aşağı vermesi zor değil mi?

Genel tarzınızı beğeniyorum. Ama burada çok inatlaşma oldu kırdığı tarafa sert vurur. Bugjn beklentim düşüş idi olmadı. Sistem long verdi ona da ekran başı değiliz diye girmedim. Bakalım nasip.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın nosfecagri
    eğer Tom emmide beklediğim derin ve hızlı düşüş (5.000 lik) gelecek ise bizde etkileniriz. yok Tom emmi düzeltme yapmadan 37.000 finalini yapacaksa biz de stop olur ve yeni zirveye göre hareket ederiz.
    Bol şanslar...
    Üst sol Tom emmi 60 dk Üst sağ Xu100 60 dk
    alt graf Xu100 5 dk...

Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

5.  Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    senin de işin hep yarına kalıyor nedense yeğen ?
    Ben Osbir aralığa kadar işlem yapmıycam dayucuğum, burda yarın ki maçlar derken, şüüüle bi şey kastediyoruz. hani burda hergün para dağıtıyorlar ya, o sebepten ötürü
    kazanamayan arkadaşların motivasyonu bozulmasın deye

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Kızmadım ... Yanlış analiz ... Yanlış bilgi... Hala yanlış ... Değişen bi şey yok... Teknik analizden anlamıyorsanız kendinizi zorlamayın. CR7...
    Ben sizi kast etmedim ki. Hatta size aydınlattığınız için teşekkür etmiştim. Bottusai nickli biri vardı onu kastettim. Takip etmemişsiniz forumu.
    Bir de dilediğim gibi graf çizerim. Sabah akşam burda olup boş mevzu yazmaktan daha iyi.
    Neyse işiniz rast gelsin.

7.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    geçen gün sayın ABKA mohikanın beklenti grafiğini attığından kalmış aklımda. mohikan kimdir bilmem zaman analizinde özellikle kısa vadede başarı zordur. fakat beklentisi benim beklentimle uyuşmakta. bende de hedef 138.000 vob30 da, 2. hedef ise 129.000...yok yukarı zirveye sürecek ise zaten stop oluruz olur biter.
    uzun vadede zaman analizinde olası durum...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...=1730&page=219
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

8. Yarin açilis 1535,00 olur. 1540 lari geceriz. Normalde bugun gecerdik mb haberi olmasaydi.

Sayfa 849/1004 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •