Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 788/1004 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Yok takip ediyorum ama borsa portföy küçülttüm ...
    Dolarize yim ilk defa bu kadar az dolaşım paramla işlem yapıyorum..
    9.2 ye gelemden dolar bozmam..
    Yoksa burada sizler demeden 15.18 hedefli 12.37 maliyetle taşıdık hocam silkelendim anlık takip ettiğim için
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Dün teknik analiz ne diyordu..
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şunu baz alıp grafikleri çizicekmişim...

ben a haber değilim deve kuşu gibi kafamı kuma gömemem...

tüm ülkede herşeyin fiyatı disko gibi dönerken...

aaa borsa sabit kaldı düşmedi düşmedi diye sevinenler devam etsin...

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bak bu aşağıdaki fikirde olan kişilerde var formumuzda dolarla grafik bakınca uyuz oluyor...

Karpuz çekirdeğiylemi bakıcaz neyle bakıcaz anlamadım...

Tl öleli 5 sene oldu farkında değiller...ölüyle grafiğe bakmamm...
    tamam maaşımızı dolarla almıyoruz ama dolarla ülkeye gelen pek çok ürünü marketlerden galerilerden elektronikçilerden benzin istasyonlarından alıyoruz hem diyelim ki sübvanse oluyor olacak kimin parasıyla neyİ sübvanse edeceğiz devletin gelirleri belli vergi, borç ve para basma jestiyon hangisi bizim ekonomimizi düzeltir
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    cuma gününe 3 tane yeni arz var. Yine iş bilmez spk nın müthiş bir iş bilmezliği daha. ne yapılmaz deseniz, aynı güne 3 halka arz olmaz deriz heralde. heh, tam da onu yapıyorlar işte (bu arada 2 haftayıda pas geçtiler ve 3. haftaya 3 tane arzı aynı günlere koydular, o seviye bir zeka var adamlarda...)

Bu arzların toplam büyüklükleri 1 milyar diye hatırlıyorum. Dışardan para sokmak yerine, içerde para döndürdükleri için de o para bugün piyasadan çıkacak diye bakıyorum haliyle. pozitif bi gün olsada, kapanışa doğru satış baskısı olabilir. dikkat etmek lazım...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Tebrikler Keremalkmn , Ford sadece 1 haftada 153 den 169 a korkunç bir oran bu , bütün baba hisseler yükselişte hemde bu kriz ortamında , soran olursa leş borsa dersiniz...

6. Bize niye tebrik yok kıçımızı yırtıyoruz burda..
    Ulen ne adamsınız ya..
     Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Tebrikler Keremalkmn , Ford sadece 1 haftada 153 den 169 a korkunç bir oran bu , bütün baba hisseler yükselişte hemde bu kriz ortamında , soran olursa leş borsa dersiniz...
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    cuma gününe 3 tane yeni arz var. Yine iş bilmez spk nın müthiş bir iş bilmezliği daha. ne yapılmaz deseniz, aynı güne 3 halka arz olmaz deriz heralde. heh, tam da onu yapıyorlar işte (bu arada 2 haftayıda pas geçtiler ve 3. haftaya 3 tane arzı aynı günlere koydular, o seviye bir zeka var adamlarda...)

Bu arzların toplam büyüklükleri 1 milyar diye hatırlıyorum. Dışardan para sokmak yerine, içerde para döndürdükleri için de o para bugün piyasadan çıkacak diye bakıyorum haliyle. pozitif bi gün olsada, kapanışa doğru satış baskısı olabilir. dikkat etmek lazım...
    evet bu hususta benim de tereddüdüm var.. gerçi sadece bi tanesi oransal dağıtım, diğer ikisi eşit dağılım olduğu için büyük para basmaya gerek kalmıyor

kıssa- yurtdışındaki hafif negatif havaya rağmen, dolar rekorlarına rağmen, görünürde satın alınabilecek hiç bi beklenti olmamasına rağmen, vadeli yükselmeyi tercih ediyor.. vardır bi bildiği

8. Selamlar iyi trade'ler..

Sayfa 788/1004 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •