Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 535/1004 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    cds in ne demek oldugunu bilmeyen bir merkez başkanı var...

hala bu ülkede hisse ve tl tutabiliyorsanız helal olsun...
    90 tl olan tup 113 leri yakıyor..Hiç bişi de umurunda deel..1 tl çekiliyor 2 tl fışkırıyor..
    25 26 tl lerdeki doas 35 lerde
    30 lardaki toaso 50 lerde..çip mip otomotiv krizi??
    petkm yola devam ediyor..

her hisse her zaman tutulmaz bazen de satılmaz..
    Son düzenleme : gundwane; 28-09-2021 saat: 11:43.

2.  Alıntı Originally Posted by battousai Yazıyı Oku
    Abi fiyatların içinde daha ne olacak yav..
    fıyatların içindeyse dolar niye bu kadar ucuz...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3. SP500 şok kötü duruyor. 1 yıllık yükselen kanalı kırmıştı. Bunun onayını da bugün itibariyle alıyor gibi. Ayrıca 1 haftalık yükselen kanalını da kırdı. Güzel bir düşen kanal içinde aşağıda doğru süzülüyor.

https://www.tradingview.com/x/cKsGxHvf/
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

açılışı acemiler yaptı bakalım kapanışı ustalar yapacak mı???

5. Yav adam banka sorunlu kredi uzmanı diye gelmişti aslında ben çok olumlu bulmuştum. Meğer gazeteci imiş tabi yabancı doğru analiz etmiş taban serisi ile fiyatlara girdi gaste isi

6. Saygı değer forumdaşlar siz Voip için hangi hareketli ortalamayı baz alıyorsunuz kısa vade gün içi alım/satım için hangi göstergeyi ve ya göstergeleri kullanıyorsunuz (belki de aptalca bir soru kazandıran sistemini kimse yazmaz herhalde) Voip için ben geçmişte işe yarayan üssel 5-16 hareketli ortalamayı kullanıyordum, maalesef sisteme sadık kalmadım ve battım

7.  Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    petrol up..bu burda durmaz..haftanın koşanı adayı. ytd
    Öne alalım

8.  Alıntı Originally Posted by LaNCe Yazıyı Oku
    Saygı değer forumdaşlar siz Voip için hangi hareketli ortalamayı baz alıyorsunuz kısa vade gün içi alım/satım için hangi göstergeyi ve ya göstergeleri kullanıyorsunuz (belki de aptalca bir soru kazandıran sistemini kimse yazmaz herhalde) Voip için ben geçmişte işe yarayan üssel 5-16 hareketli ortalamayı kullanıyordum, maalesef sisteme sadık kalmadım ve battım
    En çok alım nokta haftalık kapanışlarda rsı 70 i geçtiyse pozumu 2 kat artıyorum..
    En çok satım yaptığım nokta haftalık kapanışlarda rsı 45 e yaklaştıysa pozumu 1.5 kat arttırıyorum..
    Onun dışında pozisyonum viopa ayırdığım bütçenin yüzde 20 sini geçirmiyorum ve arada kesinlikle al sat yapmıyorum
    OMAHALI

Sayfa 535/1004 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •