Sayfa 21/78 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 621 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Neden temettü ödeyen sanayi şirketlerine ortak olmalıyız

1.  Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Erhan, şu an en uzun tuttuğun hisseyi ne kadar süredir tutuyorsun? Yada şöyle sorayım, hayatında en uzun ne kadar süre ile bir hisse tuttun?
    Vazgeçiyorum Erhan..Üstteki iletiyi silme zamanını geçirdiğim için artık silemiyorum. Bu ve alıntıladığım iletiyi rica ediyorum cevaplama. Herkes nasibi kadarını alabilir. Zaten temettü yatırımı yapacak kişiler senin yada benim ağzıma bakmayıp kendi araştırmalarını yapacaktır. O nedenle müsterihim.

2.  Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Vazgeçiyorum Erhan..Üstteki iletiyi silme zamanını geçirdiğim için artık silemiyorum. Bu ve alıntıladığım iletiyi rica ediyorum cevaplama. Herkes nasibi kadarını alabilir. Zaten temettü yatırımı yapacak kişiler senin yada benim ağzıma bakmayıp kendi araştırmalarını yapacaktır. O nedenle müsterihim.
    Tmm hocam sen bilin ozelden veya telden konusabiliriz herseyi benim derdim bir kisiye bile birseyler anlatabilirsem. Yeter inan bunun formla hakli cikmakla alakasi yok.

Bir kusur isledoys affola bemde dahil guzel bilancolu hisseler aliyoruz bunlarin bir cogu temetru dagitiyor.

Sorun o degil zaten sorun temettu dagitmadiginda hisseyi satmak. Veya dagitmayan hisseye karalar calmak hos degil.

Kimse halka arz oldugundan beri temettu dagitmiyor.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by ekonom Yazıyı Oku
    Erhan hocam kartondan 250k temettü geldi. Ancak gelen temettü ile bir karton dahi alamıyoruz.kagit temettü verdiği gunun sonrası yaklaşık negatif yüzde 4 geride.adam neden temettü den sonra satar anlamadım.bir bakabilir misiniz.tsk.
    temettü sonrası satmayla konunun alakalı oldugunu sanmıyorum temettü sonrası satılmaması gerektiğini neye göre cıkardın ki.

kartn bilancoları cok guzel görünüyor. Bence hisse yeterli çıkısı saglayamamış.

Bence hissende bilanco bazlı herhangibir sorun görünmüyor gayet güzel bilancolar.

Ben senın yerinde olsam beklemeyı hatta buralarda bır kısım daha malıyetlenmeyı düşünebilirdim. cunku EFK nETKAR VE SATIŞLAR 3 ude artıyor.

BİLANCOSUNU TAKIP ETMEK ŞARTI ILE BU HISSE İÇİN ŞU ANKI BILANCOYA GÖRE POZİTİF DİYORUM.

DÜŞÜŞÜN SEBEBİNİNDE TEMETTÜ OLDUGUNU SANMIYORUM.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Erhan Bey sizin sayfanız var mı varsa söyleyin sizi takip etmek istiyorum.

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mkgy25 Yazıyı Oku
    Erhan Bey sizin sayfanız var mı varsa söyleyin sizi takip etmek istiyorum.

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayfam yok twtter var

6. Sevgili erhan burada ki çok uzun yazmıyorsan twitter da takip etmek isterim seni 😉

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Sevgili erhan burada ki çok uzun yazmıyorsan twitter da takip etmek isterim seni ��

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aksine cok daha az yazıyorum.

8. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

Sayfa 21/78 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •