Sayfa 342/1000 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 7997 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    136 ya kadar çaktılar... Ne satışmış (ordinoymuş, pozisyon kapatmaymış) beee...

Umalım ki bitmiş olsun artık bu seviye ile birlikte...
    Döndürdüler galiba artık... Hadi inşallah 136 dip olarak kalsın

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
    $13'te tutunmaya çalışıyor .

3.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Anlık 11.10
    Gram altın 600 altını görmüş.

Bist'te en rahat olanlar, Garanti bankacılar.
    12.20'de BBVA kaskosu ile mutlu mesut seyrediyorlar.
    Güzel adamlar garantici demek ki...

4.  Alıntı Originally Posted by kalus Yazıyı Oku
    Tüpraşın dolar zirvesi kac acaba?
    38 doları hatırlıyorum...

5. başım döndü ekranı açıp bakmamak lazım böyle günlerde.

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Çok doğru yere gelmişsin.
    Bu topik rakam verenleri seviyor.
    200 veren madalyayı aldı gitti.
    400 verenle uğraştılar.

Sen 250
    Ben seni desteklerim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ustad sen mutlu olacaksan
    500 diyeyim😀

7.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Spekülasyonu nas diyenler yapmadı faizi inerse dolar artacak koşun diyenler yaptı
    Tabi ellerinde patladı o ayrı...

Birde şöyle bir bilgi var paylaşayım
    Ne kadar doğru bilmiyorum

OECD araştırmasına göre Türkiye'de okuduğunu anlama yeteneğine sahip olmayanların nüfus içindeki oranı yaklaşık %40
    Bu oran Japonya'da %4,Finlandiya'da %6, Hollanda'da %8, İsveç, Danimarka ve Yeni Zelanda'da %9
    Ona da Katılıyorum ülkenin parası üzerinden siyaset yapan iktidar muhalefet hepsi benim için aynı sepettedir birini diğerinden ayırmıyorum. Yazık yani. Paramı koruyalım dedin 14 15 16 dolar aldın hop geçmiş olsun. Bu durumda bence çok çok fazla insan vardır yazık değil mi madem 12 altı tutulabiliyor 12 üzerine hiç geçmemesi lazımdı malesef şirketlerden kötü haberler olabilecek bu dönemde, artı mal verilip hemen 15 17 18 den fatura gönderilen, gümrükte çok Yüksek fatura ile mal çeken vs bir sürü sıkıntı olacaktır ilerleyen haftalarda.

Bir ülkenin para birimi bu kadar oynak olmamalı. Çıkarken de düşerken de tek lot işlem açmadım dolarda açmam da herkes o kafaya gelmeli bence.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 500.000 Euro'luk iş yapan kişinin pazartesiden bugüne kaybı 3.500.000TL

Şirketler için çok zor bir durum. İnsanlar için de. TL ile ilgili görüşlerinize kesinlikle katılıyorum.

Benim de Türk lirası olarak vadeli hesabın var, araba almak için biriktirdiğim ve pul oldu. Niye dolar yapmadın? Diye soruyorlar. Ben yabancı parayı yatırım olarak görmüyorum.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ona da Katılıyorum ülkenin parası üzerinden siyaset yapan iktidar muhalefet hepsi benim için aynı sepettedir birini diğerinden ayırmıyorum. Yazık yani. Paramı koruyalım dedin 14 15 16 dolar aldın hop geçmiş olsun. Bu durumda bence çok çok fazla insan vardır yazık değil mi madem 12 altı tutulabiliyor 12 üzerine hiç geçmemesi lazımdı malesef şirketlerden kötü haberler olabilecek bu dönemde, artı mal verilip hemen 15 17 18 den fatura gönderilen, gümrükte çok Yüksek fatura ile mal çeken vs bir sürü sıkıntı olacaktır ilerleyen haftalarda.

Bir ülkenin para birimi bu kadar oynak olmamalı. Çıkarken de düşerken de tek lot işlem açmadım dolarda açmam da herkes o kafaya gelmeli bence.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 342/1000 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •