Sayfa 981/1002 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Restine rest ! Bahsi artırıyorum ve her şeyin krizi geliyor diyorum doktor kıyamet.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Teknik olarak beyin ölümü çoktan gerçekleşti.!!!
    Yabancılar yazdı çizdi.!!!
    Kendime masallar.!!

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.!!

2. Son seçimlerde AKP nin yüzde 65 oy aldığı Trabzon da yurttaşlar, döviz kurundaki artışla birlikte gelen zamları ve hayat pahalılığını protesto etmek için sokağa çıktı.

Tencere tava eylemi yapan yurttaşlar, Bu ses tencere tavası boş olanların sesi, hükümet istifa.! sloganlarıyla yürüdü.

Eylemde polis geniş güvenlik önlemi aldı.

https://odatv4.com/siyaset/akp-nin-k...ganlari-222459

Beter olun beter.

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    JP Morgan Mart Nisan aylarina kadar 500 baz puan faiz artisi ve 2022 sonu yuzde 22 politika faizi bekliyormus. Tam bir hayin tam bir dis minnak.
    Yapılırsa,aklı başında bir Allahın kulu;bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorar mı? oy veren nüfusun %30 a yakınını bir kahramanlık hikayesi diye ikna edemezler mi?Lağım basınında;''honorless'tanımlamasıyla geçen bazı şahısların,tören kıtası ve top atışıyla karşılanmasını dahi misvak adlı paçavra;darbe planlayıcısını ayağına getirene adam denir diye sunmadı mı?

%36,20 mi ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dün düşündüm de bu faiz düşüşünün kimseye fatydası yok. Bu kadar ısrar edilmesinin nedenini anlamadım. Anlayan var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    %36,20 mi ?
    Enflasyon başka, fiyat artışı başka, yeniden değerleme oranı başka, kur başka, manda başka, inek başka, koyun başka, sana başka, bana başka, okul arkadaşlarına başka, kendi üniversitesindekilere başka, bizim tarikata başka, sizin tarikata başka, memleketliye başka, aileye bambaşka, içeride başka, dışarıda başka, onun açılımı başka, senin açılımın başka, dün BAE başka, bugün başka...

Game of Thrones, tahtı elde bulundurma sanatı, sonunda şehirde yaşayan halkı ejder nefesiyle yakmasalardı iyiydi...

Bitmeyeydi de iyiydi. Bütün filmler eninde sonunda biter, bitmez olur mu, Süleyman Süleyman senden büyük Allah var diye bağırırlarmış halk arasından geçerken ve bu suç değilmiş, şimdi bağır da....

7.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Apple watch ,macbook ipad gibi seyler alacaksaniz yurtdisina girip cikan bir tanidiginiza soyleyin gelirken alsin getirsin
    bunlara isleme olayi olmadigi icin daha ucuza mal olmus oluyorlar + birde tax free den kazandiriyor
    PS5 bizde 15.000 tl suan Dubai de 900$ mesela
    Teknoloji marketleri 3 ay onceki kurlar ile satiyorlar Turkiye de ama su kur artisindan sonra yakin zamanda guncelleme yaparlar herhalde
    Selamlar. İngiltere'deyim. Aralik 3. haftası geri donecegim. Beğendiğin ürün var ise yardımcı olmaya çalışırım. Selamlar.

8. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 981/1002 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •