Sayfa 29/130 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1034 madde; 225 - 232 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Tezol da dökme tamam mı dersiniz..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Elinde olanlara Allah sabır versin.. Hısse halka arz fiyatına gelmiş. Adamlar ellerindeki malın hıcbır malıyetı yokmuş gibi her fıyattan her kademeden gözünün yaşına bakmadan basıyor tahtaya.. O kadar tahta izledim böylesini görmedim.. Aldık üç beş kademe için ama böyle tahtada durulmaz..

Vay anasını..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Altlarıda bır doldurmuşki deyyus sanırsın ereğlının tahtasını yapacak.. Böyle tahtalarda işim olmaz..

TEZOL günlük, alıcılar güçlü görünüyor!

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tezol da dökme tamam mı dersiniz..!!!
    bence tamam... Anlık: 15.21-22 %3.47 artı alış ağırlıklı...
    .

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Elinde olanlara Allah sabır versin.. Hısse halka arz fiyatına gelmiş. Adamlar ellerindeki malın hıcbır malıyetı yokmuş gibi her fıyattan her kademeden gözünün yaşına bakmadan basıyor tahtaya.. O kadar tahta izledim böylesini görmedim.. Aldık üç beş kademe için ama böyle tahtada durulmaz..

Vay anasını..
    Adam sağda solda tektük artık hisse kalmasın diye Kazanın dibini sıyırıyor ama sıyırmaklada kalmıyor kazana kalay yapıyor ne olacağını görebilirmiyiz bilmem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,383
    Sabırla bekleyeceğim ben düştükçe alırım orta vadede güzel olur
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Tezel Tezol diyenler "toz ol "du galiba.
    Sabırla beklemeye devam.

Sayfa 29/130 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •