Sayfa 999/1952 İlkİlk ... 499899949989997998999100010011009104910991499 ... SonSon
Arama sonucu : 15611 madde; 7,985 - 7,992 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Nasıl olsa bi icraaat yapamadan gidecekler gidmeden de hazineyide kurutup öyle gidelim diyorlar...Hem bu arada demekki hazinede altın çok...
    O altınlar geleceğimiz yani gençler için gerekli. Gencler; iyi egitimliler, kolay iletisim kurabiliyorlar. Fakat bizler kadar zeki degiller. Dünyayi bu hale getirdigimiz icin bize kizginlar. Cok haklilar. Cok zorlu zamanlar yasayacaklar, biz onlara fazla birsey birakamiyoruz. O altinlarda gozu olanlarin gozleri ciksin. Dokunmaya kalkanlarin elleri kurusun.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Ali Babacan "Irak'a ilk bomba düştüğünde ABD'den 8.5 milyar $ gelecek" dediğini iddia eden haber için tekzibi 18 yıl sonra yayınlamayı akıl etmiş, böyle bir ifadesinin olmadığını söylüyor ancak arşiv tam tersini söylüyor. Okuyun lütfen 👇 arsiv.ntv.com.tr/news/206465.asp

http://arsiv.ntv.com.tr/news/206465.asp

Aslinda 30 milyar dolar vereceklerdi. Bir kismi hibe. Linkte detayli aciklama var. Abd isgal edecekti, Turkiyenin guneydogusunu.

3. Iran'da bugun 5 kız okuluna zehirli gaz saldirilari yapilmis.
    Bu durum bir kac aydir devam ediyormus.
    Amac; kizlari korkutup, yildirip, egitimden caydirmak.
    Simdiye kadar 15 kiz okulunda gaz saldirisi olmus.

4. Sevilay Yilman.
    Sana son yazışım!Elinden geleni ardına koyma!Paylaştığım 10 yıl önceki üfürük senaryo tazminata mahkum edildi. Hem de SABAH GAZETESİ tarafından. Birinin dalaksız haberlerini patlattım diye aynı sen gibi iftiralarla şahsıma saldırıya geçilmişti! Mahkemede görüşürüz kardeşim😬
    Furkan Bolukbasi.
    Elimden gelen çok şey var. Mesela F. O. isimli şahısla aran bu aralar nasıl? Birkaç sene önce sen evliyken çok samimi olduğunuzu gördüm. Görmeye de devam ediyorum.

Elimden gelen başka pek çok şey var. Hangisinden başlamamı istersin?
    Birbirlerine düştüler. Tartismalar derhal "belden asagi" tehditlere donuyor. Bir patlarsa herkeş pislikte bogulur.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ali Babacan "Irak'a ilk bomba düştüğünde ABD'den 8.5 milyar $ gelecek" dediğini iddia eden haber için tekzibi 18 yıl sonra yayınlamayı akıl etmiş, böyle bir ifadesinin olmadığını söylüyor ancak arşiv tam tersini söylüyor. Okuyun lütfen �� arsiv.ntv.com.tr/news/206465.asp

http://arsiv.ntv.com.tr/news/206465.asp

Aslinda 30 milyar dolar vereceklerdi. Bir kismi hibe. Linkte detayli aciklama var. Abd isgal edecekti, Turkiyenin guneydogusunu.
    Aywaaaa...!
    Reis nasıl diyordu?
    Benden habersiz bir şey yapman mümkün değildi ki?

Aywaa...!
    Yok aslında birbirlerinden farkları...

Dersen ki reis o zamanlar çırak idi, şimdi artık usta... Enflasyon da O'nun ustalık eseri..
    Bak bunu bilemem..

6. ))))))))))))

7. 🇮🇷 İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi: İsrail bize karşı tek bir adım atarsa Tel Aviv ve Hayfa’yı yok ederiz.
    Kaşınıyor.....

8. Selahattin Demirtaş.
    Niye böyle olduk amca oğlu? Sen özgürsün, ben rehineyim diye mi?
    Erkan Baş konusunda da Dna testi isterim.

Sayfa 999/1952 İlkİlk ... 499899949989997998999100010011009104910991499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •