Sayfa 1765/1954 İlkİlk ... 765126516651715175517631764176517661767177518151865 ... SonSon
Arama sonucu : 15632 madde; 14,113 - 14,120 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. https://kronos36.news/tr/saray-ucumu...ik-devsiremez/

Saray, Uçum’u sahaya sürdü: Kimse kendi kusurundan kahramanlık devşiremez
    Süper Kupa maçının iptaliyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan sessizliğini korumaya devam ediyor. Saray'ın sahaya sürdüğü danışman Mehmet Uçum, Galatasaray ve Fenerbahçe yöneticilerini suçladı.
    Ömer Murat
    @omermurat_
    ·
    5s
    Kritik cümle: “Bunun gereği neyse (özeleştiri, taraftarlardan ve kamuoyundan özür dileme, görevden çekilme vb.) süreci kötü ve kusurlu yönetenlerin bunu yapmaları gerekmiyor mu”

Erdoğan, TFF’nin tek değil kulüp başkanlarıyla birlikte istifasını istiyor gibi görünüyor.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Confirmed..

Arjantin'de yeni başkan seçilen yahudi aşığı Soros'un faşist ve aptal başkanı ;

Milei ve kız kardeşi Karina'yı her yerde takip eden gizemli adam, MOSSAD'ın (İsrail İstihbarat Teşkilatı) Ajan'ı çıkmış..

Arjantin'de tepkiler yoğunlaşıyor.
    Bu herif fazla kalamaz..

3. Ayvagobeknuri Bey Abi, '' akepelilerle kamalistler birbirine GİRECEKTİR VE BAŞKA YÖNE EVRİLECEK'' diyorlar suud da ki maç olayının arkasınının....

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Yanlış. Biz alan hakimiyetini sağlamak için sınır ötesinde üsler kuruyoruz. Bu sayede terörü kendi topraklarımızdan uzaklaştırıp, terörle komşu ülke topraklarında, bu iş için yetiştirilmiş, gönüllü uzman personellerle mücadale ediyoruz.
    Sayet biz alan hakimiyeti saglamazsak, Iran saglar ve Şii hilali ile güneyimizi olduğu gibi kuşatır. Irak ve Suriye'de çok yol da aldılar.

Savaşan generalden iyi biliyorsun....vayyy be....!!!!!!!!!!

Tabi...senin çoluk çocuğun torunun yok orda....söylenecek çok söz cümle varda....bir cümle....sabaha karşı...onlarca polis paket.....!!!!!

5. Türkiye son sürat.....RUSYA OLUYOR....!!!!!!!!!!

Türkiye son sürat.....ÇİN OLUYOR....!!!!!!!!!!

TÜRKİYE BUNDAN GAYRİ....DEMOKRASİ İLE YÖNETİLEMEZ....!!!!!!!!!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by burge Yazıyı Oku
    ayvagobeknuri bey abi, '' akepelilerle kamalistler birbirine girecektir ve başka yöne evrilecek'' diyorlar suud da ki maç olayının arkasınının....

Bu ülkeyi ne akp nede atatürkçüler.....hiçbir zaman yönetmedi,.....!!!!!!!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by burge Yazıyı Oku
    Ayvagobeknuri Bey Abi, '' akepelilerle kamalistler birbirine GİRECEKTİR VE BAŞKA YÖNE EVRİLECEK'' diyorlar suud da ki maç olayının arkasınının....
    Öyle bir ihtimal olsa Galatasaray topa girmez. Secimler için yapılmış gibi...Iyi Parti kendi adaylarini cikariyor, muhalefetin hic şansı yoktu.
    Dış dinamik İmamoğlu'nu destekliyor. Galatasaray bu topa girdiyse muhalefet secimi kazanabilir.

8. Uzm. Dr. Dağıstan AYAN
    @antihistamink
    ·
    15s
    33 yaşında kuzenim kalp krizi geçirmiş😔
    İstanbul Kartal Koşuyolu Kalp ve Damar hastanesinde bir stent takılmış ve bu gece uyutulacağı söylenmiş.
    Bunun dışında sağlıklı bir bilgi alamadık malesef.
    Ulaşamadım kimseye.
    Orda çalışan bir meslektaşım bana ulaşabilir mi rica etsem🙏🏻
    Uzm. Dr. Dağıstan AYAN
    @antihistamink
    Ulaştım şimdi nöbetçi arkadaşlara.
    Genel durumu iyiymiş şükür.
    1 stent takmışlar.
    Mesaj atan, yardimci olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim.
    Bu arada merak edenler olmuş, ben de merak edip abisine sordum.
    Covid aşısı yaptırmamış daha önce ama muhtemelen covid geçirmiştir.
    Prof. Dr. Bengi BAŞER
    @bengibaser
    ·
    4s
    Hocam çok geçmiş olsun. Umarım yetmezlik ya da nörolojik bir sorun sekel olarak kalmaz.
    Uzm. Dr. Dağıstan AYAN
    @antihistamink
    Çok teşekkürler hocam. Yok şükür durumu iyiymiş, bilinci açık koopere. Sizi arayacaktım, iyi olduğunu öğrenince vazgeçtim.
    Çok sağolun hocam

Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    ·
    2s
    Böyle yapma hastanın kimlik bilgilerini sakla , e nabzını açıp covid-19 aşısı kısmının fotoğrafını koy.
    Bir de sen kuzenini neden ikna edemedin? Bize onu söyle. Yok bunları yapamıyorsan niye yalan söylüyorsun onu yazacaksın.
    Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    ·
    2s
    Adamın kuzeni kalp krizi geçirmiş. İlk mesaj atan Bengipıhtıcık!
    O da hocam sizi arayacaktım yazmış.
    Biz bu kafayı meth, kok, lsd, magic mushroom ile bulamayız.
    .................................................. .......

Sayfa 1765/1954 İlkİlk ... 765126516651715175517631764176517661767177518151865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •