Sayfa 75/147 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Yatırımcı Sunumu sayfa 8'de Modern Altyapıya Sahip Yeni Ar-Ge Merkezinin faaliyetlerinde belirtilen; "Üretim hattının, kanser ve bulaşıcı hastalıklara ilişkin yeni parametreler de dahil ederek, DNA dizileme kitleri ve multiplex panel kitleriyle genişletilmesi" önemli arkadaşlar. Kanser teşhis ve tedavi süreçlerinde de etkin olmak istiyor Angen...
    Yahu bu bilgileri Kap ta bilgi olarak gönderse yatırımcılar bilgi sahibi olur hisseye ilgi artar.. Bu kadar ketum şirket görmedim..

2. Çok ters bir hisse .endeks artı giderken bunun ne zaman ne yapacağı belli değil.
    Endeks eksi giderken de ne yaptığı belli olmuyor.
    Ters koşeci bu yönü güzell.
    Günlükçüleri ayaküstü götürüyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    ANGEN nin bilançosu ne zaman açıklanır?

COVİD in etkisini görmek lazım.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ANGEN nin bilançosu ne zaman açıklanır?

COVİD in etkisini görmek lazım.
    Evet acaba ciro düştü mü? Ya da azalan covid testi üretimini başka testler ile doldurdular mı?

Bu ilk bilanço çok şey anlatacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    burada da bir şeref yoksunu var çökmüş hisseye göndermiyor bu tipler yüzünden güzelim şirketten soğuyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Angen bence çok iyiydi. Ortalama -5 düştü hisseler.angenin tahtacisi aşağı salmadi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7. Farklı projeksiyonlar üretmek mümkün,şöyle ki,ciro kaybı olacağı kesin ve zaten bunu şirket te açıklıyor,yalnız ciro ve kârlılık kaybının en az yaşanacağı bilanço ilk çeyrek olur daha sonra giderek düşer.Toplam cironun %69 u Covit tanı kiti,acaba kalan %31'lik kısmı farklı ihracat pazarları bularak çoğaltabilir mi? Covit kiti üretimi birdenbire sıfırlanacak değil sadece önemli bir ciro kaybı olacak.Halen Çin de Omicron B2 varyantı Afrika ülkelerinde de B4 ve B5 varyantları devam ediyor,üstelik Afrika da olanlara aşı bile fayda etmemekte imiş.Tabi ki Çin ve Afrika bu şirketin pazarları değil ağırlıklı olarak AB ve ABD,bir de bu ülkeler bu tarz üretimlerle pek uğraşmaz ve ithal ederler ama konu sağlık olduğu için de bunu Çin gibi ülkelerden ithal etmezler ve kalite ararlar.Bu hastalık öyle bir hastalık ki,çoğu belirtileri grip ve nefes darlığı ile benzeştiğinden gerçeğin anlaşılması için bu kitler mutlaka ihraç edilecektir.Bir de bu ürünün kâr marjı çok yüksek bunu unutmayalım.Ayrıca 2021 dolar kuru ile 2022 arasında olumlu bir fark olacaktır geçen seneyi ortalama 9.5 TL dolar kuru ile geçirip bu sene ortalamanın 15 civarında olacak olması şirketin lehinedir bir de hazır değerlerdeki paranın faizi ile faaliyet dışı gelirlerde artış olacaktır,tahminim 2022 bir miktar düşüş olmakla birlikte 2021 e yakın bir yıl olur 2023 de ne olacağını da Allah bilir,hoşluklarla kalın.

8. Bayram öncesi bu güzel bilanço harika oldu. Uzun vade yatırım için harika bir temettü hissesi olma yolunda adımlarını sağlam şekilde atarak ilerliyor şirketimiz. Yatırım için mutlaka portföy olmalı, portföyde en az 3 şirket olmalı ve bu 3 şirketten biri angen olmalı derim, ytd.

Sayfa 75/147 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •