Sayfa 411/1002 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,809
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    para piyasası fonlarının kıralı PPZ dir. ama şuan anlık ihityacım olacaklar dışında 1 tl mi para piyasası fonunda bırakmam...
    Katılırım görüşünüze ama anlıkiçin meçbyusunuz.ALTIN VE DÖVİZLE bu saatten sonra işim olmaz.
    Tabi bu benim düşüncem, olanlara karışmam, girmem anlamında. Mb gibi papatya falı açtıran güvensiz ortamda.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Katılırım görüşünüze ama anlıkiçin meçbyusunuz.ALTIN VE DÖVİZLE bu saatten sonra işim olmaz.
    Tabi bu benim düşüncem, olanlara karışmam, girmem anlamında. Mb gibi papatya falı açtıran güvensiz ortamda.
    valla viop ve hisse arbitraj ile elde ettiğim her kuruşu dolara çeviriyorum. MB nın ne yaparsa yapsın etkileyemeyeceği döneme gireceğiz yakında. ABD'de bu enflasyon oldukça EM lerden para çıkışı devam eder.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Yılını tam hatırlamıyorum; 2005 2006 olabilir
    BİST 25 bin olunca aman dikkat dediler
    30 bin olunca balon şişti daha durulmaz kaçın canınızı kurtarın dediler
    35 bin olunca yok daha neler imkansız dediler
    40 bin olunca ky nin eline verdiler hiç By kalmadı dediler.
    Bir müddet sonra BİST 55 bini gördü ardından 50 binlere inince bu düşüş alım fırsatı dediler.

BİST şimdi 200 puan ve çok yukarı gitti sesleri geliyor, aman dikkat sesleri geliyor, 250 olunca balon patlamak üzere denecek ve böyle devam eder telerrürlü tarih.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 411/1002 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •