Sayfa 899/1002 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

TRT, yayın ihalesinde 1-D (1. Lig yayın hakları ve Süper Lig özet) ve 1-F (Süper Lig radyo yayın hakları) paketleri için gerekli sözleşmelerin TFF'ye teslim edildiğini açıkladı.

TRT Spor'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "TRT olarak Süper Lig ve 1. Lig yayın hakları ihalesi kapsamında yer alan Paket 1-D ve Paket 1-F'ye ilişkin sözleşmeleri TFF'ye teslim ettik." ifadesine yer verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, seçim barajının düşürülmesini de içeren kanun teklifini, TBMM Başkanlığına sunduklarını bildirdi

Yazıcı : Seçim barajının %7’ye düşürülmesini teklif ediyoruz
    her yaptıkları gbş bir işi tbmm ye getiriyorlarsa yanına bir kaç yasa ekleyip torba yasa teklifi yaparmı bunlar.. dar bölge falan..

malum ya, alışıklar torbaya
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Yunanistan Başbakanı Mitsotakis'in COVID-19 testi pozitif çıktı / Foreks Haber

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    RUSYA UÇUŞLARI SON DURUM

Air Serbia, Rusya ile frekanslarını, 3 katına çıkarmıştı. AB'den gelen yoğun baskı sonrası, eski hali olan, haftada 7'ye düşürdü.
    Pegasus (Türkiye) ve Air Astana (Kazakistan) sigorta sorunları nedeniyle uçuşları durdurdu.
    Bermuda, Rus uçaklarının uçuş sertifikasını askıya aldı. Rus havayollarının 745 uçağı Bermuda'da kayıtlı.

Pasta, şimdilik, körfez ülkelerine ve Türk hava yollarına kaldı.

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Erdoğan:"(Yurtdışına giden doktorlar) Bu anlayışla hareket edenlerin çok uzak olmayan gelecekte istikametlerini yeniden ülkelerine çevireceklerinden şüphe duymuyorum"

7. Rusya - Ukrayna savaşı maalesef son sürat devam ediyor

Her zamanki gibi olan garibanlara masumlara oluyor

Rus Merkez bankası tahvil döviz vs açıklama yapmış
    Battık dememiş te , ödeyemiyoruz demiş
    Ekonomileri batık seviyeye inmiş görünüyor
    Bir yandan da savaş ekonomisi sürdürmek zor iş
    Ekonomik olarak bu sefer eskisi gibi 20-30 yılda bile toparlanamazlar

Paraları çoktan 300-500 olmalıydı, cayır cayır son rezervi ateşliyorlar belli ki
    --:/
    Diğer yandan da ısıtılan mevzular:

Sırpların CB nı habire konuşup duruyor
    Sırp-Bosna savaşı hortlatma çabaları var belli ki
    Aman Bosnaya bu sefer full destek olmalıyız.

İran-Irak-Suriye de savaş karışıklık

Çin-Tayvan, savaş karışıklık

Bunları da sanki sırada bekletiyor Global para baronları, Savaş baronları

Nakiti, petrolu dünyanın en değerlisi yaptılar

Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir
    Naçizane Fikirlerimdir

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    her yaptıkları gbş bir işi tbmm ye getiriyorlarsa yanına bir kaç yasa ekleyip torba yasa teklifi yaparmı bunlar.. dar bölge falan..

malum ya, alışıklar torbaya
    dar bölge gelmemiş ama CB yi seçim yasaklarından ve harcama kısıtlarından muaf tutmuşlar. Yani cb seçim kampanyasında sınırsız kaynaklara sahip olacak gibi görünüyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 899/1002 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •