Sayfa 922/1002 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    9 yıl önce Rusya ve Ukrayna'nın en büyük sosyal ağı olan VK'nın CEO'suydum. 2013 yılında, Rus güvenlik kurumu FSB, benden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i protesto eden Ukraynalı kullanıcıların özel verilerini onlara vermemi istedi. Bu talebi reddettim çünkü bu, Ukraynalı kullanıcılarımıza ihanet etmek anlamına geliyordu. Daha sonra kurucusu olduğum kendi şirketimden kovuldum ve Rusya'dan ayrılmak zorunda kaldım. FSB'den gelen talep yazısını ve ticari yanıtımı gösteren Nisan 2014 tarihli cevabımı okudukça o günü hatırlayıp bugün hala gururla gülümsüyorum. Şirketimi ve evimi kaybettim ama bugün olsa yine tereddüt etmeden aynı şeyi yapardım.

SORU 1 :
    Bu açıklamayı yapan kim ?

SORU 2 :
    Bir insan, Recep'i yerden yere vurup, neden Potin giyer ?

Neyse cevaplamayın...
    Gerginliğe gerek yok.
    Herkes istediğini düşünmekte ve yazmakta özgür tabi ki
    Dubai'de bu cocuk.

O backdoor olayi her yerde yapiliyor. Blackberry'yi sunuculari BAE'ye koymasi icin zorladi Nahyan. Blackberry kabul etmek zorunda kaldi. Adamlar insanlarin organize olmasini engellemeye calisiiyordu.

2. sorunu ben de cevaplayamiyorum izmut. Ama internetin basina gecirseler ilk kurbanlarim kar_adam ve comrade madruk olacak! Tik... out. Muahahahahaha.

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Kimse yazmıyor. Ramazan pidesi 6 TL DİYE. BEN YAZAYIM BARİ.
    Halk ekmek büfelerinde 3 TL imiş.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Baska olaylari bosver kar_adam.

Basit bir soru sordum.

"ABD'nin Gezi olaylarinda parmagi var midir?"

"Vardir" dedin.

Ben de ABD'nin parmagi olmasinin o davanin haksiz oldugu anlamina gelmedigini soyledim.

Birisi ulkeyi devamli kaosa goturuyor, insanlarin bireysel ozgurlukleri gittikce kisitlaniyor, refahlari dusuyor, kaynaklar hep yandasa gidiyor, elestiren hapiste, hak hukuk guguk oldu tek kisi ne derse o, adalet endeksinde filistinin 3 sira ustu, basin ozgurlugu endeksinde Irak'in 2 alti, ekonomi paramparca sahsi olmasi gereken dini konularin devlet yonetimine karistirildigi icin, ulkenin butun kaynaklari satildi bitirildi, butun medya adamin tekelinde... insanlar isyan ediyor artik. ABD'nin parmagi var diye bu adamdan kurtulmak isteyenleri haksiz mi sayacagiz yani? Anlatabildim umarim anlatmak istedigimi.
    TSK nın Ankara da Yıldırım beyazıt diyede geçer Dışkapıdaki İlaç fabrikalarıda satılmış yada kapatılmış yahu.

Anasını satayıp satmadık yada yok etmedik yer bırakmamışlar.

feto ve şimdiki yönetiminde ardında abd var.

Gezi başlangıcında bence abd parmağı yoktu kendiliğinden gelişti.Sonra dalmalar ve karıştırmalar oldu tabiki.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Brent 99 $
    Usd 14,68

Yarın da motorine indirim bekliyorum.
    Keşke bindirmekte acele etmeselerdi !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,802
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Brent 99 $
    Usd 14,68

Yarın da motorine indirim bekliyorum.
    Keşke bindirmekte acele etmeselerdi !!!
    Mazota zam geldi diye 1 damacana suyu 25 TL.yapan sucular da indirim yapar mı ?
    Safça sorulmuş bir soru. Tabi ki yapmayacaklardır. Bir iki hafta promosyon diye küççük küççük su verirler.
    Bu ülkenin en büyük sorunu bu.

izmut dedidigin dogru. Bilet fiyatlari yukseliyormus. ABD'de de bu yukselis talepten dolayi imis.
    -----

New York (CNN Business)Jet fuel prices are soaring along with other fuel costs. So are airfares.

Blame the return of passenger demand — rather than fuel prices — if you pay more for a flight this spring or summer.

The nation's leading airline executives appeared at a JPMorgan investor conference Tuesday and all spoke of the much stronger demand for air travel than they had been expecting only months ago. Delta (DAL) and American (AAL) both said they had record days for passengers bookings last week.

"We're seeing an increase in demand that is really unprecedented," said Delta president Glen Hauenstein. "I have never seen ... demand turn on so quickly as it has after Omicron."

The surge in demand is lifting fares by about $15 to $20 on a $200 ticket in the second quarter of this year. That represents about an 8% to 10% increase above what Delta had previously planned on charging for fares.

"It's really been the strong demand and better pricing environment ... [that has] allowed us to more than offset the fuel cost," Hauenstein said.

Turkiye 7 milyon yerine 2 milyon Rus turist bekliyormus bu sene.

Sayfa 922/1002 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •