Sayfa 391/1002 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Bu kadar yalancı

Verileri çarpıtan

Vurdum duymaz

Şahsına munhasır işler yapan

Bir iktidar yada hükümet gören varmı?
    Benim aklımın mantığımın almadığı kısım da şudur: Bir konuşmada "biz Allah'a güveniyoruz. TUİK en güvenilir kurumdur." gibi anlam bakımından absürd bir ifade kullanılabiliyor.

Yani, "biz milletimize güveniyoruz. TUİK en güvenilir kurumdur." dense anlaşılabilir. Milletimizin aklıyla dalga geçebiliriz, milletimize algı oyunu yapabiliriz, yerler, yemezlerse de yargı zaten bize bir şey yapmaz." diye düşünebilirler.

Ancak, Allah'la (haşa) dalga geçer gibi ifadeler kullanılır mı, Allah her şeyi bilip görmüyor mu, cezası çetin değil mi, cezalandırmak için (Kur'an-ı Kerim'de bahsettiği gibi) mühlet veriyor olamaz mı? İnsan Allah'a güveniyoruz deyip çalışanların, emeklilerin vb. kişilerin hakkının yenmesine neden olacak şekilde gaflete düşecek kadar nefsine ve dünyaya önem verir mi?

İnsan hırsları, ilişkileri ve davranışlarının mantıklı bir altyapıya dayandığının açıklanması zor olan bir devirdeyiz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    SPK saçma sapan düzenlemeler yapıyor borsada,çoğu hisseye yasak geliyor buda ky zarar ettiriyor,ileride bu ky'ı çok ararsınız mal kakalamak için...Bırakın bu sistemi ne yaparlarsa yapsınlar,millet borsaya girdiyse herşeyi göze almıştır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Alnı öpülecek insanlar bu ülkede cezalanıyor,az kaldı bu ucube sistemininiz bitmesine

Benzine 77 , Motorine 31 kuruş daha zam gelmesi bekleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 391/1002 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •