Sayfa 910/1002 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Akaryakıtta indirim :

Benzin 1,76 TL

Motorine 0,93 TL

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Rusya; ABD Başkanı Joe Biden, Dışişleri Bakanı Antony Blinken ve CIA Direktörü William Burns dahil 13 ABD'li yetkilinin yaptırım listesine alındığını açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Melih Gökçek: SONUNDA BENİM VE EŞİM NEVİN’İNDE TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI. KARI KOCA EVDE İSTİRAHATLA KARANTİNA SÜREMİZİ DOLDURMAYA ÇALIŞIYORUZ.

4. Zat

KIRIM BOMBARDIMANI

süslü bi acitasyon yaptı...

Ya hu yok öyle bi şey

yalandan da olsa bi paylaşım yap

dedik,

Yanıt vermek yetine kıvırdıkça kıvırdı.

Şimdi de

çok istiyorsan git Rusyada yaşa

diyor...

Çok şükür LENİN dostu MUSTAFA KEMALin ülkesi burası...

Kimlerin gideceği çok açık..,

Bu arada ben burada yapılan siyasal paylaşımlara görüşümü paylaşıyorum...

Varsa SİYASET iddianız buyurun aşağıya diğer üyeleri rahatsız etmeyelim diyorum...

Ama o başlıkta biriken ansiklopedik bilgiler ödünüzü patlatıyor ki kaçıyorsunuz.

Şeytan arkadaşım,

Bana bu başkanlar, topal Osman torunları, pitstoplar hafif gelir..,

En ağırı sensin, çünkü kaçmıyorsun...)))

5. Ataturk u sevmeyen o.c na ithafen

comrade marduk, ben sana Kirimla ilgili gercekleri de arastiririm ama vaktim oldugunda. Bilmedigim konulari arastirmak gerekiyor. Senin yazdiklarini maalesef Rus propagandasi diye kabul etmiyorum. Cunku her yazdigin oyle. Bu da oyledir varsayimindan yola cikarak yani, ustune alinma.

Disbelief over European leaders' trip to Kyiv by train

When the Czech prime minister Petr Fiala tweeted he and his Polish and Slovenian counterparts were on their way to Kyiv the initial reaction was - how?

Experts said helicopter or plane would be out of the question. The car journey from the Polish border to Kyiv is over seven hours, and also fraught with danger.

So there was disbelief when it emerged the three would travel to the Ukrainian capital by train - a seven hour journey in peacetime.

Fiala said they had informed EU colleagues last week, and would be travelling as an official European Council delegation.

But an EU official told the BBC the visit had "no formal mandate" from the council, and Brussels had only been notified it was going ahead last night.

The EU recognised the need to show full support to Ukraine, but President Charles Michel had pointed to the "security risks" of the trip.

Yahu bu nasil istir. Chekya, Polonya ve Slovenya basbakanlari trenle Kiev'e gidiyor Zelenski ile gorusmek icin.
    Bu adamlara birsey olsa casus belli sayiliyor uluslararasi hukukta.

Sayfa 910/1002 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •