Sayfa 108/1002 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Kocaeli F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunan Kürşat Yılmaz, 30 Ekim 2005 tarihinden itibaren “Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, yönetmek, nitelikli yağma, tehdit, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma” gibi suçlardan 66 yıl 3 ay 15 gün hapisle cezalandırıldı. 2021 yılında Kürşat Yılmaz'ın avukatlarının başvurusu üzerine yeniden yargılama talebi, dosyadaki bir kısım suçlar yönünden kabul edildi, 32 yıllık cezadan beraat etti. Bu cezanın infazdan düşürülmesinin ardından kalan ceza yönünden infaz süresi tamamlanan Kürşat Yılmaz, güvenlik gerekçesiyle gece yarısı cezaevinden tahliye edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Birbirlerini yemeye başladılar.
    ...
    Türkiye'nin büyük çoğunluğunun malumu olduğu gibi, para/menfaat iktidar ve yandaşlarının kırmızı çizgisidir. Bu tür parasal cezalar, belli çıkar çevrelerini rahatsız eder, seslerini yükselterek tepki gösterebilirler. İktidar tarafından da, parasal çıkar çevrelerini hizaya sokmak ve kaynak sağlamak için başka çıkar çevrelerine de bu tür cezalar uygulanmaya devam edilebilir.
    Geçmişte çıkar yüzünden bir sürü eski dostlarını silmişlerdir, o zaman güçlerini devam ettirecek para kaynaklarını bulabiliyorlardı, artık satılacak şeyler ve para yapacak şeyler azaldığına göre (birbirlerine karşı) büyük satışlar, suçlamalar, kopuşlar ve çöküşler meydana gelmesi olası görünüyor. İktidar ve yandaşları için para/menfaat ilişkileri korku/tehdit ikliminden bile güçlü olduğundan, menfaat çatışmaları başladığında olaylar çok hızlı büyüyüp, birbirlerinin çöküşünü hızlandırabilirler. Türkiye'mize (vatanımıza, ülkemize) ve Türk milletine zarar vermesinler, yeter.
    Son düzenleme : mühendis ankara; 30-10-2021 saat: 13:17.

https://twitter.com/PratikDunya/stat...785958404?s=20

hayatımızı kaydıran bir şişko her zaman vardır

kahkah

https://twitter.com/TansuYegen/statu...827425280?s=20

referansınızda Mustafa Kemal yazıyor

vay be zekaya bak

senaryo on numara

https://twitter.com/LutfuTurkkan/sta...843610627?s=20

dünün en güzel resmi

15 yıl önce bizde ailemle ordaydık

para için degil abi şükran için

Adana’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gülşen’in sahneye çıktığı konserde, kavga ettiği M.C. (17) tarafından bıçaklanan Akif Ozan Özdoğan (15), hayatını kaybetti.

Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, Suriye uyruklu olduğu ileri sürülen M.C.’yi Seyhan ilçesi Pınar Mahallesi’nde yakalayarak gözaltına aldı./HaberGlobal

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Adana’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gülşen’in sahneye çıktığı konserde, kavga ettiği M.C. (17) tarafından bıçaklanan Akif Ozan Özdoğan (15), hayatını kaybetti.

Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, Suriye uyruklu olduğu ileri sürülen M.C.’yi Seyhan ilçesi Pınar Mahallesi’nde yakalayarak gözaltına aldı./HaberGlobal
    Kusara bakmayın,kızan olacaktır.
    Benim gözümde çingene 6. duyuları gelişmiş, horlansa da üstün bir ırktır. Gel gelelim çingeneye beylik vermişler, babası kesmiş diye bir söz vardır.
    Artık bu söz yerine Suriyeli ödlekler babasını keser dedim.

https://twitter.com/fibonacinew/stat...947586054?s=20

AKP Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz: Asgari ücret ve emekli aylıklarını en azından insani bir şekilde yaşama seviyesine getireceğiz.

Türkçesi: Asgari ücret ve emekli aylıkları insani bir yaşama seviyesinde değil.

guzel tespit

Sayfa 108/1002 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •