Sayfa 95/123 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 753 - 760 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    vergi öncesi bilançoyu bugun yarın göndermesi lazım artık son 25 galiba....
    Bilanconun onemi coktu ancak gunumuzde 3 kat, 5 kat, 10 kat gelir aciklayan hisselerde bile aciklaasindan ertesi gunu yukseliş olmamasi, ayesin bilancosundam umidimi kesmeme neden oldu acikcasi. Bilanco iyi de gelse kotu de gelse sebepsiz , caresiz, anlamsiz sekilde hisselerimi tasimaya devam edecegim. 2 sene 3 sene rahat tasirim umruma gelmez.

2. Ayes yoldaşlarım biraz daha sabredin her sene klasik 11 mart bilanço açıklanır ayın 12si genel kurul tarihi belirlenir aynı gün temettü politikası gereği kar dağıtım açıklanır hissemiz rahatlar acelesi olana ekmek yok ayeste bu sene 100/100 bedelsiz veya hisse başına 1tl temettü bekliyorum yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Ayes yoldaşlarım biraz daha sabredin her sene klasik 11 mart bilanço açıklanır ayın 12si genel kurul tarihi belirlenir aynı gün temettü politikası gereği kar dağıtım açıklanır hissemiz rahatlar acelesi olana ekmek yok ayeste bu sene 100/100 bedelsiz veya hisse başına 1tl temettü bekliyorum yatırım tavsiyesi değildir
    Biraz bizi fiyatı üzdü ama toparlıcaktır yakında insallah...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Biraz bizi fiyatı üzdü ama toparlıcaktır yakında insallah...
    Şahsım adına konuşmak gerekirse hiç üzülmedim her çıkışın öncesi mutlaka hisseler biraz dip yapıyor inşAllah yeni zirvelerimiz yeni haberler akabinde gelecektir.YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Ayes yoldaşlarım biraz daha sabredin her sene klasik 11 mart bilanço açıklanır ayın 12si genel kurul tarihi belirlenir aynı gün temettü politikası gereği kar dağıtım açıklanır hissemiz rahatlar acelesi olana ekmek yok ayeste bu sene 100/100 bedelsiz veya hisse başına 1tl temettü bekliyorum yatırım tavsiyesi değildir
    sıkıntı yok ben 2 sene daha buradayım...yok oyle 2 günde para kazanayım...

6. Sizce 2 sene sonra nerelere gelir

7. Eğer bu yazdıklarımı kalan 300 küsür ortak okuyorsa yapılacak ilk genel kurulda lütfen HALİL DOĞAN beye sorunuz niye hala hisselerimiz piyasa öncesi platformda %49u halka açılmış bir şirket neden hala bu şekilde duruyor?? 40 küsür senedir bu şirkete ortağız ayrıca kar marjlarını şirketin arttıması gerekiyor 1milyar iş yapıyorsun 30milyon para kazanıyorsun %03 kar komedi gibi olay yani bir çok gerçeği burdan açıklamak istiyorumda ispatlayamıyorum herneyse kalın sağlıcakla YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Eğer bu yazdıklarımı kalan 300 küsür ortak okuyorsa yapılacak ilk genel kurulda lütfen HALİL DOĞAN beye sorunuz niye hala hisselerimiz piyasa öncesi platformda %49u halka açılmış bir şirket neden hala bu şekilde duruyor?? 40 küsür senedir bu şirkete ortağız ayrıca kar marjlarını şirketin arttıması gerekiyor 1milyar iş yapıyorsun 30milyon para kazanıyorsun %03 kar komedi gibi olay yani bir çok gerçeği burdan açıklamak istiyorumda ispatlayamıyorum herneyse kalın sağlıcakla YTD.
    kısmet olursa gitmek istiyorum özelikle üst pazara geçmeme nedenlerini bende merak ediyorum ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 95/123 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •